Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) [1] 2 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sny, Koszmary senne,, Co oznaczają.... dlaczego się śnią...
anna11233
Quote Post
Unregistered

Witam wszystkich,

prosze o pomoc wobec mojej bezislnosci wzgledem rzeczy tajemnych, a takimi sa dla mnie i sny. Jakis czas temu mialam sen ze całowalam sie z chłopakiem o przecietym jezyku - cos jak u weza. Znam tego chłopaka, kiedys (4 lata temu)bylismy sobie bardzo bliscy, potem sie rozstalismy, on wyjechal i teraz po 1,5 roku mamy sie spotkac. Ciesze sie na to spoykanie ale i sie boje - mam poczucie, ze tamten sen był bardzo wazny (juz sam fakt, ze meczy mnie tak długo).

czy ktos wie co to moze oznaczac?

Pozdrawiam serdecznie!
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 20

Witaj Anno.
Swoje sny tłumaczę od lat z dobrym efektem, ale małe mam doświadczenie w cudzych snach. Może to niektórym wydać się nieco dziwaczne, ale ten język skojarzył mi się z indiańskim zwrotem "człowiek o rozdwojonym języku" , co ma oznaczać kogoś nieuczciwego. Może nie ufasz temu chłopakowi, albo sen ostrzega cię, abyś bardziej zachowała ostrożność przy tym spotkaniu. Może jest z nim coś co się po prostu kłóci z twoimi oczekiwaniami.
PMEmail Poster
simisti
Quote Post
Unregistered

Witam Cię Anno,

niestety Lunaris ma rację ten sen nie wrózy nic
dobrego do tego masz uczucie ,że sen jest wieszczy .

Język widziany we śnie u kogoś oznacza plotki .
Całować się , jeśli śni młoda dziewczyna , to sen
przestrzega przed fałszymi "przyjaciółmi " którzy
pragną skócić Cię z innymi znajomymi ..a jeszcze
podobny do węż ... ktoś jest bardzo perfidny.
Reasumując .....musisz dobierać odpowiednich
przyjaciół . ;)
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Grupa: Persona non grata...
Nr użytkownika: 7
Grupa: Persona non grata...

Całkowicie zgadzam się z dziewczynami!
Niestety musisz bardzo uważać na tego chłopca, gdyż nie chowa on w sercu dobrych zamiarów. Może nie pogodził się z waszym rozstaniem, najwyrażniej chowa do Ciebie jakąś urazę i chciałby się zemścić. Powinnaś być ostrożna, ale jednocześnie nie wyjawiać mu swoich obaw. :unsure:
PM
Spike_unit01
Quote Post
Unregistered

Witam chciałem sie zapytać co może oznaczać w lasna śmierć we śnie szukałem w paru sennikach ale nie znalazłem może to były tandetne senniki sen wyglądał tak :w skrucie.
Skacze z okna spadam na aswalt głową ku ziemi uderzam o asfalt (ulice poprostu) czuje fale bólu rozchodzącą sie po ciele od głowy po stopy, tak jak by wszystko miarzdżyła w śroku. Później ciemność i zachwile siedze w pomieszczeniu z którego wyskoczyłem. Pytalem kolege to mi powiedział żę będe długo żył bo sny sie na odwrót tłumaczy.
Pozdrawiam Spike
simisti
Quote Post
Unregistered

Spike,

to prawda , kolega Twój ma w tym przypadku rację .
Widzieć swoją śmierć wróży długie życie ale nie zawsze
obrazy które się śnią tłumaczy się odwrotnie.
Czuć ból znaczy , że zbyt czarno widziś jakąś sytuację , bardzo
do tego podchodzisz pesymistycznie, nie jest tak źle i nie trzeba
pewnych spraw wyolbrzymiać. :)

Spoko, jest dobrze. :)
Spike_unit01
Quote Post
Unregistered

Ok dzięki.
W snach podobno mozna odnaleźć informacje, obraz z poprzednich wcieleń.
Skąd będe wiedzia że to są akurat te obrazy z poprzednich wcieleń a nie zwykły wymysł mózgu stymulowanego jakąś książką albo filmem?
simisti
Quote Post
Unregistered

Czy nigdy nie zdażyła Ci się taka sytuacja , że znajdując się w jakimś
miejscu miałeś wrażenie , że byłeś tu już kiedyś? Chociaż wiesz , że to
niemożliwe bo przebywasz w tym miejscu pierwszy raz ( w tym życiu).
Czy poznajac jakiegoś człowieka zdażyło Ci się ,że lubisz go już od piewszej
chwili i wydaje Ci się , że znasz go od dawna ( bratnia dusza) a inną osobę
od razu nie cierpisz ,wręcz nieznosisz.
To są właśnie informacje i sygnały o minionej sekwencji czasowej wydażeń
z poprzedniego wcielenia . To , że kogoś od razu lubisz lub nienawidzisz
chociaż nigdy ich nie znałeś w tym życiu może sugerować , że w poprzednim
życiu już z tymi ludźmi się spotkałeś i jeden był przyjacielem a drugi wrogiem.
To napewno poznasz , że historia którą śniłeś to nie historia którą przeczytałeś
lub z filmu to jest tzw. " przestrzenno-czasowa pamięć".
Jeśli nic z tych rzeczy nie zdarzyło Ci się to jesteś.... " młodą duszą " . :P

Spike_unit01
Quote Post
Unregistered

Heh zdażyło mi sie być wmiejscu w którym wcześniej nie byłem a zdawało mi sie że byłem. A jeden ze snów co ostatnio miałem to był dosyć też realny i nieprzypominał filmu albo książki ale to chyba nie znaczy że to jest jakaś informacja. :unsure:
Spike
simisti
Quote Post
Unregistered

No to właśnie była pamięć przestrzenno-czasowa z poprzedniego życia .
Lunaris
Quote Post
*

Spike - co do interpretacji twojego snu to może chodzić o gwałtowną zmianę w twoim życiu, która dodatkowo niesie z sobą jakiś trud. Miałam podobny epizod wiele lat temu i chociaż inna seneria motyw ten sam. Śmierć, ból i powrót do miejsca, z którego wyszłeś. Może następne sny dadzą Ci wskazówkę co do natury tej przemiany.

Co do snów reinkarnacyjnych to przynajmniej u mnie miałam odpowiednie wskazówki pozwalające to stwierdzić. Przede wszystkim miejsca ze snu jeżeli pasują do czegoś co mogło być w przeszłości i jesteś pewny, że nie myślałeś o czymś takim w ostatnim czasie (chociaż u mnie nawet sny inspirowane książkami niosły zaszyfrowane treści ostatnio, jednak dotyczące obecnego życia). A dodatkowo raz na przykład sen taki, w którym byłam akurat facetem :) zakończył się słowami, że od tej pory będą prześladować mnie/go pewne straszne wspomnienia, jakie widziałam. Dodam, że miałam fobie związane z tym co zobrazował sen, więc to była autoterapia, a z czasem udało się na drodze medytacji dowiedzieć kilku innych szczegółów potwierdzających naturę tamtego snu.

Simisti - zgadzam się z tobą. Właśnie udało mi się w ramach eksperymentu całkiem przypadkiem coś takiego namierzyć pośród kilku znajomych. Podobnie jak z fobiami może być z szczególną sympatią do kogoś kto, kiedyś był mi bliski. Nawet zaczęłam się zastanawiać czy mogliśmy sobie w poprzednim życiach obiecywać z tymi osobami, że się znów odnajdziemy i stąd to niezwykłe połączenie.
PMEmail Poster
Spike_unit01
Quote Post
Unregistered

CENZURA
SPIKE

Edytowany przez Spike_unit01 Sep 17 2005, 09:49 PM
Lunaris
Quote Post
*

Ten sen z zakapturzonymi postaciami to istotnie daje się odczuć jako jakiś rodzaj mistycznego przekazu dla Ciebie. Ja bym takie postacie wzięła raczej za wyznawców jakiegoś tajemnego kultu niż za skrytobójców i te budowle. Kto wie czy to faktycznie nie kontakt z przeszłością czy jako reinkarnacja czy może inny przekaz bezpośrednio dla Ciebie, który coś ma Ci powiedzieć. Może to stworzyć układankę snów, więc dla lepszej analizy warto sobie je notować, aby nie zapomnieć jak trafią się inne.

Co do drugiego snu w tej chwili wydaje się dla mnie trudny do zrozumienia. Spróbuj zwrócić uwagę dlaczego w śnie zabijasz tych ludzi. Skoro nie ma krwi i nie możesz ich zabić, a chcesz mogą reprezentować oni coś od czego nie możesz się uwolnić i podświadomie o tym myślisz. Może też jest to coś, co się jeszcze okaże w przyszłości.
Ja wiele snów rozumiałam dopiero po miesiącach czy latach.
PMEmail Poster
zielony
Quote Post
Unregistered

Witam
Mam problem, od jakiegoś dłuższego czasu mojemu dwuletniemu synkowi
śnią się jakieś koszmary (umie toszeczkę mówić), sytuacja trochę jest nieciekawa
bo powtarza się średnio co dwa dni.
Czy jest coś w rodzaju odstraszacza złych snów, jakiś amulet czy coś co mógłbym wykonać??
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

jakiego typu koszmary ?
można więcej szczegółów ?
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Lunaris
Quote Post
*

QUOTE (zielony @ Nov 30 2005, 01:03 AM)
Witam
Mam problem, od jakiegoś dłuższego czasu mojemu dwuletniemu synkowi
śnią się jakieś koszmary (umie toszeczkę mówić), sytuacja trochę jest nieciekawa
bo powtarza się średnio co dwa dni.
Czy jest coś w rodzaju odstraszacza złych snów, jakiś amulet czy coś co mógłbym wykonać??

Czynniki występowania koszmarów bywają przeróżne, więc trudno coś powiedzieć. Może trzeba zmienić miejsce, w którym sypia jeśli coś go tam straszy, albo skoro to się nie dzieje codziennie spróbować zwrócić uwagę czy występuje w domu i w środowisku, gdzie przebywa dziecko jakaś różnica w dni, kiedy śpi spokojnie i te kiedy ma koszmary. Jeśli to dalej nic nie pomoże w moich stronach praktykowało się na stany lękowe u malutkich dzieci przelewanie wosku i zwykle pamietam, że było skuteczne.
PMEmail Poster
simisti
Quote Post
Unregistered

Zgadzam się ,że zabieg przelewania wosku ma niezwykłą moc energetycznego
oczyszczania aury.

Gorący wosk pszczeli przelewany nad aurą człowieka ma moc
pochłaniania i niwelowania negatywnej karmy. Wosk przelewany nad
kolejnymi czakramami - na końcu nad czakrą korony. Znikają wtedy
nerwice ,leki i depresje.

zielony
Quote Post
Unregistered

W jaki sposób to wykonać ?
Lunaris
Quote Post
*

Ten, który praktykowany był u mnie wygląda następująco:

Dwoje ludzi staje z dwóch stron łóżeczka dziecka kiedy śpi. Jedna osoba trzyma miseczkę z zimną wodą, a druga naczynie z roztopionym woskiem. Ta która ma wosk trzyma w drugiej ręce gałązkę jodłową czy świerkową w kształcie krzyża i w miejsce gdzie tworzy ona kąt leje wosk na miseczkę z wodą pytając: "Boisz się?" Druga osoba odpowiada "Nie boję się".
Z wosku powstaje kształ tego co wystraszyło dziecko.
PMEmail Poster
Violet_Moon
Quote Post
Unregistered

Witam!!! Mam do Was ogromną prośbę. Czy moglibyście napisać mi co należy zrobić aby przysnić się ukochanej osobie? Jest to dla mnie bardzo ważne, bo zaczyna się między nami nie układać a wierzę w moc snu i podświadomości. Chciałabym przysnić się mu tak, jak to sobie wyobrażę. Czy jest to w ogóle możliwe?

Pozdrawiam licze na komentarze!:)
beth
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Lunaris @ Dec 2 2005, 12:39 PM)
Ten, który praktykowany był u mnie wygląda następująco:

Dwoje ludzi staje z dwóch stron łóżeczka dziecka kiedy śpi. Jedna osoba trzyma miseczkę z zimną wodą, a druga naczynie z roztopionym woskiem. Ta która ma wosk trzyma w drugiej ręce gałązkę jodłową czy świerkową w kształcie krzyża i w miejsce gdzie tworzy ona kąt leje wosk na miseczkę z wodą pytając: "Boisz się?" Druga osoba odpowiada "Nie boję się".
Z wosku powstaje kształ tego co wystraszyło dziecko.

czy ten rytał mozna odprawic nad samym soba ,lub nad zdjeciem ?
ciezko mi znalesc pomocnika ? chyba ze ktos jest z gdanska :)
Jk.
Quote Post
Unregistered

A uważasz, że to etyczne wpływać na kogoś w taki sposób? Mówisz, że go kochasz, więc dlaczego chcesz nim manipulować?
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Nr użytkownika: 1

Samo wejście do snu nie jest manipulacją.
Manipulacją byłoby wchodzenie w celu uzyskiwania konkretnych korzyści - czyli np. szpiegowanie lub wręcz działania z zakresu DT [Dream Terrorism] czyli jak to się mówi "rycie" ludziom snów że o zjawisku sukkubów czy inkubów nie wspomnę. Na szczęście są na to sposoby skutecznej obrony [kwestia opanowania technik świadomych snów].

Niemniej wchodzenie w sny z powodu jedynie zaburzeń w związku uczuciowym to balansowanie na granicy prywatności a prywatność to świętość.
Owe techniki są możliwe, niemniej nieco jeszcze trzeba poczekać aż zostaną, wraz z metodami obrony omówione w dziale Praktyki na www.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Jk.
Quote Post
Unregistered

Hm... gwoli jasności, dodam, iż "wejście w sen" rozumiem jako pojawienie się w nim, i jako takie conajmniej zakrawa o manipulowanie. Jeżeli natomiast chodziło "jedynie" o obserwowanie, to jest to naruszenie, właśnie, prywatności.

<szturch> będę czekać na owe opisy :P
Nefthis
Quote Post
Unregistered

a nie lepiej szczerze ze sobą porozmawiać i wyjaśnić wszystkie "ale" ? To jest łatwiejsze niż wchodzenie do astralu swoją drogą...

Topic Options (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll