Portal Mrooczlandia[ Magia ] : [ Dział Publikacje Portalu Mrooczlandia]

Magiczna Laleczka i Narzędzie zwane Gniewem

Magiczna laleczka


Ach owa złość, skumulowana energia naszych emocji, energia naszego gniewu, nienawiści, żądzy zniszczenia, skupiona w naszym spojrzeniu gotowa niczym promień lasera przecinać na pół naszych nieprzyjaciół. Gdybyśmy tylko tak mogli, zamordowalibyśmy zamiennik osoby która stanowi powód naszego gniewu. Gniewu i bestialskiej żądzy mordu...
Gniew...
Gniew cóż możemy rzec o owej cnocie Ciemnej Strony Mocy ? Czyż nie to iż gniew jest niczym olbrzymi stos na który wrzucilibyśmy naszych wrogów, wrzucilibyśmy i smażyli, powolutku, powoli, napawając nasze oczy i uszy odgłosami i widokami agoni tych którzy wyzwolili w nas gniew ?
Gniew...
Pamiętajcie... Gniew to tylko emocja, żarzące się morze emocji pełzające wokoło i szukające sposobu aby się wyzwolić w tło, czy to poprzez uspokojenie, czy to poprzez rozładowanie się na przedmiotach lub osobach...
Gniew...
To skumulowana moc zrodzona z emocji która została rozpalona i tylko czeka aby jej użyć...

Cóż możemy rzec o samym Gniewie - czyż jako Emocja nie jest czystym narzędziem ? Narzędziem które co prawda może przyćmić umysły słabych rzucając nimi na oślep, lecz w rękach silnych może stanowić Młot. Tak - Młot którym możemy skruszyć mury i ściany na pozór nie do przebicia...
Narzędzie...
Jedno z najpotężniejszych lecz wymagające Dyscypliny, Zrozumienia i Zdystansowania się. Gniew niekierowany jest Gniewem Próżnym, nieprzydatnym, bezcelowym zaślepieniem się Emocją. Gniew Kierowany jest niczym promień lasera - skupiona siła o wiele potężniejsza niż sama wola Świadomości... Gniew rodzi się wszak w Podświadomości a przejawia się jako emocja w Świadomości...
Doskonały zaś Gniew jest ziszczeniem jedności Trójcy - Podświadomości, Świadomości i Nadświadomości.
Jest Pełnią Niszczycielskiej Woli Maga.
Głupcem jest ten kto daje się powieść własnemu Gniewowi, Mędrzec powieniem umieć samodzielnie wzniecić w sobie Gniew, ujarzmić go i użyć jako Narzędzia w Rytuale. Imieniem Doskonałego Gniewu jest "Doskonałość i Zagłada".
Rozpal, ujarzmij, pochwyć w swą dłoń niczym pochodnię wiodącą ku zwycięstwu i krocz do przodu, krocz ku przerażeniu swych wrogów.
Ich lęki zaszyte w ich słabych umysłach, ich obawy które można wydobyć z zakamarków i ucieleśnić...
Dzień należy do Dzieci Dnia, lecz Noc... Noc należy do nas !!!

Magiczna Laleczka / Laleczka Voodo

Mechanika działania laleczki:
wizualizujemy (wyobrażamy) sobie osobę będącą powodem naszego gniewu, nazwijmy ją Ofiarą. Laleczka stanowi podobiznę Ofiary, Poświęcenie polega tutaj na symbolicznym zniszczeniu Ofiarę poprzez laleczkę (laleczka stanowi tutaj zastępstwo Ofiary, w dużym skrócie mówiąc - laleczka jest symbolicznym ucieleśnieniem Ofiary).

Zakazane Ścieżki Mocy
Bioenergoterapia, sztuka Jasnej Strony Mocy, posiada także aspekty o których jej adeptom zakazane jest mówić i które zakazane jest im zgłębiać. Można przesyłać leczniczą energię i podładowywać - to fakt powszechnie znany. Można przesyłać zatrutą energię i zatruwać przeciążeniem Ofiary ilością wysyłanej mocy z którą Ofiara nie nadąży sobie poradzić, wręcz udławić energią, utopić albowiem każdy klasyczny ludzki system czakralny posiada ograniczoną zdolność przepływu energi i uziemiania (odprowadzania poza system bioenergetyczny). Przepustowość systemu energetycznego jest wprost odwrotnie proporcjonalna do ilości punktów czakralnych. (czyt: im więcej czakr tym wolniejszy przepływ energi i słabsza zdolność do masowego zrzutowania energi nadsyłanej w tło). Jaką rolę tutaj gra laleczka ? Łącznika pomiędzy magiem a ciałem bioenergetycznym Ofiary dzięki zawartemu w laleczce "tropowi" (świadkowi radiescezyjnemu).

Każdy zapewne zna powszechne wierzenia odnośnie laleczki (mówiące iż wystarczy namalować podobiznę i poniewierać ją aby Ofiara czuła się sponiewierana). Niemniej stereotyp nie odnosi się w pełni do rzeczywistości.

Przypisywanie laleczki
Aby przypisać komuś laleczkę musimy pamiętać o dwóch rzeczach - najbardziej skuteczne jest umieszczenia "tropu" w miejscu splotu słonecznego. Musimy w tym miejscu umieścić "trop" / świadka radiescezyjnego - coś co należało do ofiary i było przez nią noszone przez jakiś czas a na czymś na pewno znajduje się próbka DNA Ofiary - od wydzielin poprzez obcięte paznokcie, wyrzucone podpaski, włosy z grzebienia czy też kawałek ubrania nasączony potem Ofiary (klasyka pt. z ubrania ukradkiem "pożyczamy sobie" metkę z ulubionego ubrania ofiary która jest zazwyczaj nasiąknięta potem a jednocześnie jej zniknięcie nie rzuca się w oczy). W przypadku problemów z zdobyciem próbki "tropu" możemy użyć od biedy niedopałków papierosa lub zużytej chusteczki jednorazowej albo próbki z wnętrza buta.

Najważniejsze to unikać metalowych i plastikowych nośników / materiałów (są sztuczne, jałowe i tym samym bezpłodne) a skupiać się na tym aby próbka w miarę możliwości była wydzieliną lub innego rodzaju próbką biologiczną (zrozumiałe jest iż ekskrementy oczywiście odpadają).

Rodzaje "laleczek voodoo"
Jest kilka metod tworzenia laleczek, najprostsza wersja polega na użyciu gotowej formy (czyt: laleczka - zabawka dla dzieci) i wyżłobieniu w niej miejsca w punkcie splotu słonecznego aby umieścić w niej "trop". Następnym modelem laleczki jest laleczka ulepiona z słonego ciasta (wg. dawnej ścieżki obowiązkowo z krwią - można użyć np. przemielonej wątroby z sklepu mięsnego lub "wycisków" z podpasek) z zalepionym w środku "tropem". Później mamy model szyty, przeważnie skórzany lub płócienny, wypełniony ziemią cmentarną albo ziemią w której niedawno rozłożyła się padlina tudzież tzw. "przeklętą ziemią" (z miejsc nawiedzonych lub z miejsc w których niedawno wydarzyła się jakaś tragedia) albo skażoną ziemią. Następnie mamy model woskowy, w którym "trop" jest zatapiany.

Kwestia ubioru magicznej "laleczki voodoo"
Co się zaś tyczy spotykanego czasem tworzenia "ubranek" dla "laleczek voodoo" / "magicznych laleczek" - ubranka mogą być stosowane tylko i wyłącznie jeśli są wykonane z długo noszonych przez ofiarę naszych knowań ubrań (czyt: wykrojone i uszyte z np. wyrzuconych przez cel zużytych ubrań); stosowanie ubranek z innych materiałów nie spowoduje żadnego wzmocnienia oddziaływania na naszą ofiarę - działa raczej na wyobraźnię osoby operującej laleczką. Stosowanie zużytych ubrań jako odzienia dla naszej laleczki powoduje większe wysycenie laleczki fluidami osoby na którą owa laleczka ma oddziaływać i bardzo zauważalnie wzmacnia oddziaływanie laleczki.

Metody Poświęcenia

Zatruwanie
Metoda ta polega na wbiciu w laleczkę igły z cisy (trującego drzewa). Po wbiciu drzazgi z cisu laleczkę zakopujemy w ziemi. Możemy tą metodą połączyć z umieszczeniem laleczki w resztkach mięsnych.

Przeciążanie lub Wyssanie
Identycznie jak w przypadku przesyłania pozytywnej energi w przypadku bioenergoterapii, z tą małą różnicą że energia nie musi (nawet wręcz nie powinna) być czysta. Jeśli chcemy dokonać przeciążenia to po prostu wysyłamy w kierunku Ofiary olbrzymie ilości energi jednocześnie zamykając laleczkę w kręgu, np. zawieszając ją na lince lub sznurku ponad symbolem bindrunicznym ograniczeń zamkniętym w kręgu. W dużym skrócie ma zapobiec to próbom uziemiania się i odprowadzaniu nadmiaru energi przez Ofiarę, negatywnie działająca bindruna zamknięta w okręgu pod laleczką służyć ma zatruwaniu od podłoża w razie próby uziemiania. Najskuteczniejsze są tutaj ryty grupowe, tzw. zsynchronizowany skumulowany atak kilku-nastu lub -dziesięciu osób. W skrajnych przypadkach może nastąpić okaleczenie systemu czakralnego lub zniszczenie samych czakramów u ofiary.

Wyssanie polega zaś na (co jest oczywiste) odwróceniu doładowywania bioenergoterapeutycznego, czyli spożyciu sił życiowych bioenergi Ofiary przez Operatora - niemalże tak samo jak wysysamy zawartość owocu winogron lub agrestu. Wyobrażamy sobie, trzymając w ręku laleczkę że zasysamy z celu energię zdrowotną a wszystkie nasze dolegliwości wydzielamy do laleczki (wizualizacja zbliżona do ciemnej i jasnej chmury energi podczas wydychania i wdychania powietrza).

Teatr Myślokształów
Tworzymy myślokształt (tulpa, myślokształt, egregor, serwitor, god-form, itp, itd.) i nakazujemy mu dręczyć lub zasiedlić daną Ofiarę poprzez laleczkę. By wywołać psychozę u Ofiary możemy nakazać myślokształtowi towarzyszyć Ofierze i manifestować jej co jakiś czas swą wrogą obecność.

Schocta-Rota (PL: Uderzenie Skażeniem)
W okolicy ruchliwej drogi szukamy jakąś padlinę, laleczkę (która powinna być wykonana z organicznego materiału i posiadać organiczny trop) zaszywamy (lub w inny sposób umieszczamy w środku) wewnątrz aby zgniła wraz z padliną. Wersja bez padliny polega na uszyciu laleczki skórzanej lub płóciennej z wkładką mięsną lub po prostu umieszczeniu laleczki innego rodzaju w pojemniku wypełnionym krwistymi wnętrznościami z sklepu mięsnego. Muchy i trupi jad dopełnią dzieła zatruwania.

Jad
Musimy złapać ropuchę i podrażnić ją aby wydzieliła jad, jad rozsmarowujemy po laleczce. Możemy także wykonać z jadu składnik laleczki (woskowa lub z solonego ciasta - w tym przypadku jad dodajemy do masy solonego ciasta, następnie lepimy laleczkę umieszczając w niej "trop" i zostawiamy w słoju z ropuchami).

Zniszczenie Mechaniczne
Stosunkowo najprymitywniejsza metoda, polegająca na mechanicznym, chemicznym lub fizycznym zniszczeniu (zazwyczaj za pomocą ognia lub materialnych narzędzi) laleczki.

Opętanie
Polega na przejęciu kontroli nad ciałem osoby której dotyczy dana laleczka. Klasyczna metoda zakłada przejęcię / opętanie na krótki okres czasu w którym ofiara krzywdzi się własnymi rękami (samobójstwo lub celowe działania wykonane przez daną osobę a szkodzące jej w widoczny bardziej lub mniej sposób).

Znacznik Naprowadzający Najtrudniejsza ale zarazem najbardziej niebezpieczna dla Ofiary metoda likwidacji. Na laleczce kreślimy symbol, w okolicy najczęstszego bytowania laleczki kreślimy drugi symbol (ten sam wzór, to samo narzędzie). W dużym skrócie mówiąc polega to na przyciągnięciu Ofiary do danego miejsca (np. laleczka zakopana w pustym grobie w niepoświęconej ziemi). Zamiast symbolu możemy też użyć jakiś rzadko spotykanych, silnie energetycznych substancji.

Magiczna laleczka w urokach miłosnych

Na wstępie tej części artykułu należy wspomnieć o jednej okrutnej ale zazwyczaj zapominanej prawdzie - iż związek wymuszony magią nigdy nie będzie związkiem w pełni szczęśliwym i gorzko się zakończy. Tak więc wszelakie skargi na psucie się związków wymuszonych magią nie będą uwzględniane. Można rzec iż skutkiem użycia laleczki w magi miłosnej jest spowodowanie silnego "zauroczenia".

W przypadku używania magicznej laleczki do celów rzucania uroków miłosnych jako "trop" używamy włos lub wydzielinę tudzież jak już wspomnieliśmy uprzednio - kawałki odzieży (klasyczna niepozorna metka z ubrania). Zdjęcia - wbrew powszechnym pozorom - są mało przydatne z racji słabego przenoszenia więzi (szczególnie współcześnie w epoce aparatów cyfrowych kiedy to wydruk posiada zaledwie szczątkowe więzi energetyczne z fotografowaną osobą). Najprościej więc będzie zdobyć włos lub wydzielinę. Laleczkę sporządzamy najlepiej z resztek świecy która była używana do rzucenia na daną osobę wstępnego uroku miłosnego (urok mający spowodować jej zainteresowanie naszą osobą), oczywiście umieszczając "trop" w miejsu splotu słonecznego laleczki.

Magiczne laleczki.


Magiczne więzi miłosne
Potrzebujemy dwie laleczki - jedna przedstawia osobę która chce pozyskać miłość, a druga laleczka osobę której miłość chce pozyskać. Zakładamy "tropy" do obu laleczek, pilnując aby w miarę możliwości je upodobnić (można np. dopinać im naturalne włosy). Następnie związujemy je z sobą czerwoną wstążką i zasypujemy płatkami róż (lub dowolnymi innymi płatkami) i ukrywamy w miejsu niedostępnym dla osób postronnych / cywili. Możemy także na obu laleczkach wyryć lub namalować bindruny pożądania, miłości itp, a nawet użyć kart Tarota (używanych) do zwiększenia siły magicznego oddziaływania. Gdy zechcemy rozwiązać ów związek, wystarczy rozdzielić laleczki i osobno w poświęconym ogniu zniszczyć laleczki po ich oczyszczeniu z energii magicznej i osobno zniszczyć tropy.

Słowo na zakończenie
Poniższy artykuł stanowił część większego kursu technik walki magicznej, lecz został streszczony do tej bardziej zrozumiałej i dostępnej formy dla osób zewnętrznych. Z uwagi na fakt ataku na podstacje Star-Net artykuł został przesunięty do upublicznienia. Nie odpowiadamy za wszelakie skutki praktykowania technik tutaj zawartych, nie prowadzimy wsparcia merytorycznego ani nie udzielamy rozleglejszych porad. Kości zostały rzucone, walka trwa nadal...Powrót do działu Publikacje
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©