Portal MrooczlandiaReklama charytatywna:
Stowarzyszenie Empatia


[ Magia : ] [ Wielka Księga Czarów i Zaklęć ]
[ FAQ / Często Zadawane Pytania]

Jak używać Kryształowej Kuli

1. Zaciemnij pokój wokoło ciebie. Połóż kryształową kulę na ciemnym podłożu tak aby nie odbijała żadnego światła które może cię rozpraszać. Przygotuj świecę lub inne źródło światła które dosięgnie kuli i rozświetli kulę. Źródło światła może odbijać się wewnątrz stojącej kryształowej kuli lub stać za kryształową kulą. Może ono również lśnić spoza ciebie tak, aby jego światło docierało do kryształowej kuli.

2. Usiądź wygodnie z wyprostowanymi plecami. Pilnuj abyś miała wyprostowany kręgosłup co pozwoli kierować całą energię która przechodzi przez twe ciało w czasie kiedy ty odczytujesz wiadomości z kryształowej kuli. Uziem się i uspokój swój umysł.

3. Oczyść kryształową kulę przed jej użycie, użyj metody Smug. Następnie naładuj ją używając tej metody:
Złap kryształową kulę i pocieraj ją obiema rękami. Następnie połóż ją na jej miejsce podczas gdy nadal zachowasz swe skupienie. Następnie skieruj kryształ górski o jednym zakończeniu lub kryształową różdżkę ku szklanej kuli w odległości w której najbardziej wygodnie jest ci odczuwać owe dwa połączenia. Kiedy wyczujesz delikatne połączenie pomiędzy kryształem a kulą, zacznij okrążać kryształem o jednym zakończeniu koło wokoło szklanej kuli, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zachowaj połączenie pomiędzy kulą a kryształem. Wkrótce poczujesz jak kryształowa kula pulsuje. Kiedy poczujesz silniejsze pulsowanie możesz odłożyć twój kryształ o jednym końcu lub kryształową różdżkę i rozpocząć kolejny krok.

4. Rozszerz i rozprosz swe widzenie.

5. Znajdź miejsce na kuli które cię interesuje. Skup całą swą uwagę na tym miejscu. Następnie spójrz na nią bardziej szczegółowo. Pozwól swemu umysłowi odpocząć. Odpręż się i otwórz na wszelakie wrażenia. Nie miej żadnych uprzedzeń, nie miej żadnych osądów. Pozostań odprężona, otwarta i skupiona.

6. Teraz spójrz w to miejsce jeszcze bardziej szczegółowo. Kiedy ty spojrzysz na to miejsce jeszcze bardziej bliżej, to możesz odkryć że sama pulsujesz. Jeśli tak, weź głęboki oddech i odpręż się wraz z wypuszczaniem powietrza. Powtarzaj to aż przestaniesz odczuwać pulsowanie.

7. Kontynuuj wpatrywanie się w konkretne miejsce kryształowej kuli, dostrzegając coraz to więcej szczegółów. Kiedy ty spoglądasz, w przeciągu chwili kryształowa kula zacznie wydawać coraz to większa. Gdy coraz bardziej tracisz poczucie same siebie i jesteś tylko świadoma szczegółów dostrzeganych w kryształowej kuli, tym większa wydaje się stawać kryształowa kula. Gdy spoglądasz, poczuj się otwarta, zupełnie jakbyś nie miała żadnych brzegów ani ograniczeń. Pozwól samej siebie zatracić swą świadomość i stać się świadomą kryształowej kuli.

8. Twoje oczy mogą lub nie muszą być skupione w tym punkcie. Jeśli czujesz że chcesz je zamknąć, pozwól im się zamknąć i kontynuuj czując jakby kryształ był wokoło ciebie. Jeśli oczy pozostaną otwarte, nadal poczuj się tak jakbyś była wewnątrz kryształu. Niezależnie od tego czy oczy są otwarte czy zamknięte to nie ma różnicy pomiędzy tobą a kryształem. Jest tutaj tylko kryształ i to co właśnie dostrzegasz. Jesteś właśnie w innym stanie świadomości, lub w stanie transu.

9. Możesz w tej chwili poczuć się zmuszona do zrobienia czegoś. Może to być oddychanie w pewien określony sposób, przemieszczania energi w określony sposób w swoim ciele, lub pracy z kryształem w nieco inny sposób. Zaufaj sobie i pozwól temu pragnieniu aby cię poprowadziło. Twoje ciało może niemalże natychmiast mimowolnie przyjmować różne pozy. Niech tak się dzieje. Możesz odkryć że dobrze ci robi wydawanie dźwięków. Poczuj się nieskrępowana aby to czynić. W tym samym czasie nie ma potrzeby używania siły. Skuteczne odczytywanie kryształowej kuli nie zależy od żadnego z tych zdarzeń.

10. Teraz albo zapytaj się o konkretną sprawę w swym umyśle, albo użyj swej woli aby powiodła cię do konkretnego miejsca która ci to umysłowo ukaże. Jeśli nie masz określonego pytania, umysłowo zwróć się do bardziej ogólnego powodu używania kryształowej kuli w danej chwili. Następnie pozwól aby wizje lub wrażenia przybyły i odeszły. Nie poprzestawaj na nich, lecz jednocześnie przekazuj je dla innych, lub opisz głośno nagrywając na dyktafon. Niechaj wizje i wrażenia przepływają poprzez ciebie. Kontynuuj komunikowanie co widzisz, aż do chwili kiedy poczujesz się niemalże zupełnie wyczerpana.

11. Kiedy jesteś zmęczona, pozostań z kryształem przez kilka minut. Uwolnij się od wszelakich napięć. Doznasz poczucia fruwania lub unoszenia się wewnątrz kryształowej kuli. Mogą także przybyć i odejść różne wrażenia. Tylko patrz jak one przechodzą. W tym miejscu wszystko jest możliwe, wszelaka obecność, wszelaka wiedza, wszelaka mądrość.

12. Teraz, po cieszeniu się tym miejscem przez chwilę, powoli zacznij wychodzić z kuli. Zacznij odczuwać ograniczenia wokoło siebie kiedy ty kontynuujesz wpatrywanie się. Miej poczucie wracania kiedy ty stajesz się coraz to bardziej świadoma ograniczeń wokoło kuli. Jeśli wkroczyłaś w pewien sposób do kuli, wycofaj się w podobny sposób. Kontynuj to aż dostrzeżesz kulę naprzeciwko siebie. Stań się świadoma powierzchni na której siedzi. Bądź świadoma swego oddychania. Jeśli twoje oczy są otwarte, pozwól aby porzuciły rozmyte wizje i powróciły do normalnego działania. Jeśli twoje oczy są zamknięte, powoli otwórz je. Teraz przeciągnij się i otrząśnij się trochę aż poczujesz zupełny powrót do twojej codziennej świadomości.

13. Uziem się. Następnie oczyść swą kryształową kulę, kryształ górski o jednym zakończeniu lub kryształową różdżkę, samą siebie oraz pomieszczenie w którym jesteś.

14. Jeśli chcesz, przykryj swą kryształową kulę tkaniną lub umieść ją w sakwie. Przechowuj ją w specjalnym, przeznaczonym tylko do tego celu miejscu.Powrót do spisu czarów i zaklęćميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Kontakt | Zgłoś Błąd | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net
Internationale: Российская Федерация | English language | Deutsche Sprache | China | Lingvo Internacia


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©