Portal Mrooczlandia[ Wampiry i Wampiryzm ]

Księga Jy-had

(Specyfikacja #11153 - Księga Jy-had - SD)

Odmieńcy

Co zaś w takim razie z Odmieńcami ?
Odmieńcy to nie wynik opętania, ale rzecz nieco zbliżona: czasami niektóre ciała fizyczne po powstaniu nie są zasiedlane przez ludzkie dusze.

Cechą charakterystyczną odmieńców jest to, iż zasiedlają oni ciała fizyczne, które zostały porzucone (tzw. "wpasowanie się") lub nie zajęte przez nikogo z ludzkich płaszczyzn karmicznych.
Czyli - wbrew powszechnym zabobonom - nie opętują, lecz jedynie wykorzystują to, co mogłoby się zmarnować (ciało pozbawione duszy jest nieświadome i umiera).
Nie jest to nic złego - bo nie zachodzi tutaj proces infekcji i manipulacji umysłem (którego w pustym / porzuconym ciele po prostu nie ma).
Niemniej - paradoksem jest tu fakt, iż odmieńcy jako byty pośrednio fizyczne, narażeni są na opętania (próby zainfekowania).

W odróżnieniu od ludzi, otherkiny (odmieńce) są wolni od zjawiska amnezji inkarnacyjnej (czyli pamiętają swe poprzednie wcielenia), co czasem efektownie przejawia się w momencie zjawiska tzw. Wybudzenia (samouświadomienia / przebudzenia z uśpienia w wędrówce karmicznej / oświecenia).
Dla otherkinów magia stanowi łatwą dziedzinę i czują są w niej lepiej od ludzi, posiadając liczne zdolności (dary) oraz łatwiej radzą sobie z jej nauką oraz opanowaniem.
Wg. legend pierwszym otherkinem na Ziemi był Kain.Uwaga: Publikowane tutaj treści przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich.

Powrót do działu Wampiry i Wampiryzm

ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©