Portal Mrooczlandia


TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kontakt z Portalem Mrooczlandia / Contact Us


Masz pytanie, pomysł lub cenne uwagi / porady ? Daj nam znać !

- Sprawy dotyczące magii i praktyk magicznych ? Zapraszamy na nasze forum.
Z uwagi na dużą ilość emaili w sprawie magii, porady i wsparcie merytoryczne dot. Wielkiej Księgi Czarów i Zaklęć oraz ogólne pytania dot. tematyki magii jest prowadzone TYLKO na Forum Portalu Mrooczlandia

    Jeśli sprawa jest istotna i zaleci tobie na czasie odpowiedzi, możesz też skorzystać z alternatywnych metod kontaktu:
  • Gadu-Gadu: 58492181 58492181 (Czasami obecny)
  • Napisać do nas na naszej stronie na Facebooku: http://www.facebook.com/mrooczlandia (rzadko obecny)

Krótki poradnik:
Przed zadaniem pytania prosimy o sprawdzenie czy odpowiedzi na dane pytanie nie zostały już udzielone na łamach naszego portalu poprzez skorzystanie z wyszukiwarki umieszczonej na dole naszej strony. Jeśli nie dostałeś/aś odpowiedzi od nas w przeciągu 14 dni to prosimy o ponowny kontakt, prosimy o podawanie poprawnych adresów email, innaczej nie będziemy w stanie odpowiedzieć na zadane pytanie. Z uwagi na bardzo mało wolnego czasu (normalna codzienna praca), e-maile mogą czasami mieć kilkudniowe opóŸnienie.

Czasami także z powodu częstego powielania się kierowanych do nas pytań, pytania związane z magią domyślnie są odpowiadane poprzez nasze forum. Działa to tak iż po wysłaniu zapytania i wyrażenia zgody, pytanie lub wiadomość, po usunięciu danych kontaktowych i rozpoznawczych (czyt: usuwamy nazwisko, numery gg, linki, numery tel; zmieniamy na inne imię lub miasto, pseudonimy domyślnie pozostawiamy itp anonimizujemy) z wiadomości, wiadomość zostaje opublikowana na naszych forum i w ramach odpowiedzi zostanie wysłany (jeśli podasz kontaktowy adres e-mail) link do tematu dot. danej wiadomości. Jeśli wiadomość będzie już omówiona (w sensie takim iż jest już w ww. dziale odpowiedziane na to samo pytanie) w naszym dziale Często Zadawanych Pytań nie uzyskają domyślnie odpowiedzi.

Nie prowadzimy żadnej działalności usługowej, portal to biblioteka a nie punkt usługowy (czyt: nie powróżymy, nie poczarujemy, nie robimy cudów).


Twoja nazwa / Your Name:

Twój adres E-Mail / Your E-mail Address:

Treść wiadomości / Message:Czy wyrażasz zgodę na udzielenie odpowiedzi poprzez nasz dział Często Zadawane Pytania (F.A.Q.) i udzielenie odpowiedzi na łamach naszego forum dyskusyjnego ?


ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©