Portal Mrooczlandia[ Magia ] : [ Dział Publikacje Portalu Mrooczlandia]

Trzynaście kroków do skutecznego rzucania czarów

1) Myśl wyraźnie o tym czego potrzebujesz.
Jeśli potrzebujesz jakiś samochód, być może najlepiej będzie zrobić jakiś czar który wprowadzi samochód do twego życia, aniżeli proszący o kilka tysięcy dolarów które miałbyś znaleść tak aby móc kupić jakiś samochód. Magia może działać na wiele sposobów i możesz być ograniczony jeśli nie pozostajesz otwarty na wszystkie możliwości ! Lecz pamiętaj, magia działa najlepiej jeśli czegoś potrzebujesz, aniżeli kiedy jedynie czegoś pragniesz.

2)Wyznacz sobie cel który jest zrozumiały, zwięzły i jednoznaczny.
Skup się na działanie magi w jakimś czasie. Dla najlepszych wyników, nie rozpraszaj swej mocy, kierując ją w jednym kierunku.

3) Unikaj rozproszenia i przeszkadzania tobie kiedy dokonujesz swego czaru.
Aby być skutecznym w swej magii, musisz być w pełni skupiony na swych zamiarach. Włóż czas i energię w przygotowanie siebie oraz swego czaru. Znajdź miejsce gdzie możesz rzucić swój czar w odosobnieniu, bez żadnych przeszkód.

4) Wybierz stosowny czas na rzucanie swego czaru.
Poprzez wybranie określonych dni, oraz poprzez działanie w zgodzie z fazami księżyca, możesz zwiększyć skuteczność swego czaru. Dni tygodnia i fazy księżyca mają określone energie powiązane z nimi, zaś poprzez wiedzę o stosownym czasie na swój czar, możesz nadać mu większą moc. Działanie magią jest niczym pływanie w oceanie, osiągniesz swój cel szybciej i łatwiej jeśli prądy i pływy poruszają się w kierunku w którym pragniesz podążać. Możesz się tam dostać nawet jeśli wszystko jest przeciwne tobie, lecz wtedy nie będzie łatwo osiągnąć twój cel.

5) Użyj stosownych symboli dla swego czaru.
Kiedy rzucasz czas, miej odpowiednią muzykę, kadzidełko, kolory, przedmioty i narzędzia wokoło siebie aby wzmocnić przekaz czaru do swej podświadomości.

6) Określ jakiś czas na wynik.
Zawrzyj w swym czarze jakąś wskazówkę kiedy chciałbyś zobaczyć jakieś wyniki. Jeśli twój czar ma przynieść większy dobrobyt, zawrzyj w nim jakąś datę kiedy chciałbyś zobaczyć dodatkowe pieniądze w twoim porfelu lub na twoim koncie.

7) Stwórz prosty rym do używania podczas rzucania czaru.
Nucenie kilka stosownych słów które samemu zapisałeś, będzie miało o wiele większy skutek niż czytanie tekstu z jakiejś starożytnej księgi czarów. Powtarzaj swe słowa wiele razy podczas rzucania swego czaru. Powtarzanie jest kluczem do przekazania wiadomości do twej podświadomości.

8) Użyj zwrotu "Dla dobra wszystkich !".
Kiedy tworzysz tekst dla swego czaru, pamiętaj o zawarciu w nim zwrotu "Dla dobra wszystkich !". Ten zwrot pomoże twoim czarom wzbogacić twe życie, tak aby pomyślność nie pojawiła się kosztem innych osób. Innym przydatnym zwrotem jest "To lub cokolwiek lepszego niech teraz przybędzie do mnie." Często to co pragniesz w tym momencie twego życia może być odmienne od tego co tak naprawdę potrzebujesz i jedynie kiedy spojrzysz z refleksją z przyszłego momentu w czasie kiedy możesz to sobie uświadomić. Tak więc, poprzez "na to lub coś lepszego", pozostajesz otwarty na większe możliwości które staną się dla ciebie dostępne. Słyszałem wiele razy o przykładach czarów źle działających kiedy zwrot "Dla dobra wszystkich !" nie został wzięty pod uwagę. Pewien przyjaciel zrobił czar aby zdobyć 1.000 $ na święta, a dwa tygodnie nastąpiło włamanie do jego domu, zaś odszkodowanie z ubezpieczenia wyniosło dokładnie 1.000 $. Inna osoba którą znam dokonała czaru tak aby miała jakiś czas wolny poza pracą i niemal natychmiast złamała sobie nogę, wskutek tego musiała odpoczywać od pracy przez 3 miesiące ! Słyszałem także (wiele razy) o ludziach który rzucali jakiś czar aby stracić na wadze, po czym dostawali biegunki lub nagłych wymiotów, lub obu tych rzeczy jednocześnie. Z pewnością stracili oni na wadze, lecz w niezbyt zdrowy sposób. Bądź ostrożny odnośnie tego czego pragniesz, ponieważ możesz to dostać !

9) Uświadom sobie skutki spełnienia się tego o co prosisz.
Niezależnie od przykładów właśnie przytoczonych, są tutaj i inne skutki których musisz być świadomy. Kiedy coś wkracza do twego życia, wraz z tym wkracza pewna odpowiedzialność. Dla przykładów, kiedy rzucasz jakiś czar aby zdobyć samochód, pamiętaj iż wraz z samochodem przybędą także koszty rejestracji samochodu, paliwa i rachunki za naprawę, być może też i miesięczne raty kredytu, itd. Jesteś przekonany aby poradzić sobie z tym ? Prawo Wymiany zawsze działa kiedy jest używana magia. Czasami to co pragniesz zobaczyć wyłoni się z niczym z mgły, z małym wysiłkiem z twej strony, lecz najczęściej przybędzie to z pewnych przyziemnych źródeł. Dla przykładu, może być tak iż po rzuceniu czaru aby zdobyć jakiś samochód, wygrasz 20.000 $ w loterii i możesz go kupić. Lub może po prostu tak iż dostaniesz szansę na nadgodziny w pracy, lub dodatkowa praca wprowadzi tyle zmian iż jesteś w stanie starać się o kredyt aby kupić wymarzony samochód. Czy jesteś przygotowany do poświecenia tej dodatkowej energii dla wszechświata / bogów w wymianie za rzeczy których pragniesz ? Innym sposobem w jaki pieniądze mogą stać się dostępne dla ciebie po rzuceniu odpowiedniego czaru, polega na sprawdzeniu czy pragniesz sprzedać coś co jest cenne dla ciebie. Czy pragniesz podzielić się rodzinnym spadkiem jeśli ktoś złoży ci ofertę kupna ?

10) Unikaj słów których nie rozumiesz.
Księgi czarów są dobre do znalezienia pomysłu, lecz czary lepiej działają jeśli użyjesz w nich słów które są dla ciebie zrozumiałe. W księdze "Klucz Salomona" jest pewien czar na zdobycie natchnienia i w jedym miejscu rzucający czar musi wypowiedzieć hebrajskie słowa, "Vegale hamicata umsa terata yeh dah ma baxasoxa un horah himesere..." Lecz tego rodzaju zwroty nie robią nic aby skupić uwagę na celu czaru. O wiele lepsze jest zrobienie czegoś samemu. Dla przykładu, w jakimś czarze "na natchnienie", powienieneś wpatrywać się w kociołek wypełniony wodą i rzec poniższe słowa: "Pod gwiazdami i księżycem tak jasnymi, z głębi kotła i światła świec, odpowiedź któą szukam tej nocy jest teraz ujawniana przed mym wzrokiem".

11) Użyj korzystnych a nie niekorzystnych określeń.
Upewnij się iż tekst w twoim czarze jest ułożony w korzystny sposób. Dla przykładu, w czarze związanym z zdrowiem nie używaj słów takich jak "nie chce być więcej chory". Twoja podświadomość nie rozróżnia słów takich jak "nie chcę", może ona się jedynie skupić na słowach i przekuć je na obraz, tj. słowo "chory". Czary są przede wszystkim oświadczeniami które zawierają obrazy lub symbole, tak iż podczas rzucania czaru zdrowotnego, wyobraź się jako zdrowego i zmień ten zwrot na coś w stylu "jestem zdrowy, jestem silny - przez cały dzień i całą długą noc !".

12)Bądź realistą.
Oczekuj cudów, lecz nie przesadzaj. Jakiś czar miłosny pomoże ci w stworzeniu romansu w życiu, lecz jakiś czas miłosny aby zdobyć jakąś gwiazdę filmową z Hollywood jako swą kochankę jest nierzeczywistym pragnieniem. Nawet Merlin mógłby mieć z tym problem !

13) Zródź moc do czaru (w razie potrzeby).
Możesz zrodzić moc aby pomóc wysłać swe życzenie w wszechświat poprzez bębnienie, nucenie, tańczenie lub nawet bieganie wokoło twego magicznego kręgu. Wzbudzanie mocy jest niczym pompowanie pistoletu na powietrze przed wycelowaniem i wyzwoleniem energii, tak iż po wzbudzeniu energii, upadnij na ziemię i wyobraź sobie swój czar jako przejawiający się w pełni. Zobacz to w swym umyśle wyraźnie i wyślij ten obraz w wszechświat wiedząc iż to już stało się prawdą.

Zapamiętaj proszę:
Magiczny czar nie zadziała poprzez zwykłe powtarzanie pewnych słów które znalazłeś w jakiejś księdze czarów. Magia czaru jest zawarta w tobie - twoje potrzeby, twoje pragnienia i energii którą przygotowałeś do włożenia w czar. Jeśli nie ma osobistej mocy w twoim czarze, to są to tylko słowa.

źródło pochodzenia: Sacred-Magick.ComPowrót do działu Publikacje
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©