Portal Mrooczlandia[ Magia ] : [ Dział Publikacje Portalu Mrooczlandia]

Oczyszczanie swej Aury

Autor: Najwyższa Kapłanka Maxine Dietrich

Oczyszczanie aury jest ważne dla higieny duchowej. Poprzez codzienne oczyszczanie aury chronisz się przed atakami i chorobami magicznymi. Czysta Aura jest charyzmatyczna i będzie zachęcała do lepszych związków z innymi. Ludzie naturalnie będą bardziej taktowni i będą bardziej sprzyjać osobie której aura jest czysta i promieniująca energią. To poprzez nią wpływamy na ludzi i sprawiamy iż oni robią to czego byśmy pragnęli. Szkodliwe myślokształty używane w czarnej magii i tworzone poprzez złą wolę, zazdrość lub gniew innych przyczepiają się do czyjejś aury i ściągają na daną osobę pechowe wydarzenia, choroby i tak dalej. Oczyszczanie aury zajmuje tylko kilka minut dziennie i jest tego warte. Kiedy ktoś jest chory, osłabiona aura jest brudna i może wymagać wielu medytacji aby ją oczyścić. Stan wnętrza danej osoby odbija się to także na aurze danej osoby.

Idealnie byłoby gdybyście oczyszczali swą aurę dwukrotnie w trakcie dnia - po przebudzeniu się i przed zapadnięciem w sen nocą. Oczyszczanie aury zanim pójdziecie spać jest ważne. Im więcej ludzi spotkaliście w ciągu dnia, tym więcej myślokształtów i energii przywarło do waszego ciała astralnego co skutkuje problemami. Ciała astralne ludzi ulegają wymieszaniu codziennie. Niczym wirusy i fizyczne bakterie, ciało astralne pobiera energię.

Aby oczyścić swą aurę:
Wyobraź sobie jasne światło ponad całą twą osobą. Zachowaj ten obraz w umyśle przez jedną lub kilka minut. Nie trwa to zbyt długo. Teraz, wyobraź sobie światło jeszcze jaśniejsze i bardziej intensywne w każdej z twoich czakr.

To wszystko co należy uczynić. Jeśli zauważysz że twoja aura lub czakry są brudne, powtórz powyższy proces. To ćwiczenie może także ostrzec cię przed jakąkolwiek szkodliwą energią lub magicznym atakiem oraz zapobiec ich przejawianiu się.Powrót do działu Publikacje
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©