Portal Mrooczlandia[ Magia ] : [ Dział Publikacje Portalu Mrooczlandia]

Ciemna strona doświadczeń podróży astralnej

Poniższa treść została przysłana przez pewnego przyjaciela który regularnie dokonywał podróży astralnej przez całe swe życie. Jest to opowieść będącą przestrogą o ciemnym końcu widma astralnego i opowieść o tym jak tego uniknąć. Zauważ iż jest to ostatnie miejsce w którym nowy podróżnik powinien oczekiwać się znaleść, lecz widząc iż tak mało informacji o zawartości płaszczyzny astralnej jest dostępne, to jest to dobra wiedza w którą powinien być uzbrojony podróżnik astralny.

Doświadczyłem przez całe me życie podróżowania astralnego w stanie snu jak także i w medytacji i pewnych spontanicznych wizjonerskich rodzajach doświadczenie. Zanim dokonam jakiegoś wielkiego duchowego rozwoju lub szkolenia, czasami podróżuję po niższej części płaszczyzny astralnej gdzie jest zupełnie ciemno i miałem trudności z poradzeniem sobie z pewnymi duchami i energiami które przebywają w takich miejscach.

Pomyślałem więc iż podzielę się z kimś trudnymi doświadczeniami jakie miałem a następnie niektórymi z mych ogólnych przemyśleń o płaszczyźnie astralnej.

Przebywałem z kilkoma krewnymi w pewnej części Nowej Zelandii gdzie są zupełnie niezwykłe i chaotyczne prądy energii. Moja rodzina i ja byliśmy tam razem i piliśmy owego dnia kiedy udałem się spać i miałem najbardziej intensywny sen.

W mym śnie wędrowałem poprzez tunele smolistej czarnej klejącej mazi jakby płynącej strumieniami. Odkryłem z pewnym wysiłkiem iż mogę utorować sobie drogę poprzez ściany tuneli. Każda ściana którą popchnąłem otwierała się na jakiś obszar zamieszkany przez bardzo przerażające istoty. Próbowałem z całych sił uciec z tak straszliwego miejsca lecz każde miejsce do którego się dostałem było równie złe jak poprzednie i nie wiedziałem jak się stamtąd wydostać. Było to niczym uwięzienie w pewnego rodzaju filmie grozy który robi coraz to gorszy.

Po tym co wydawało się być godzinami przybyłem do miejsca z tłumami duchów zmarłych. Jeśli miałbym coś powiedzieć o tym miejscu to było to miejsce którym ludzie są karani za wandalizm, gwałt i ogólną brutalność po tym jak umrą, sądząc po rodzajach rzeczy które oni czynili.

Próbowałem przejść miejsce gdzie oni się zgromadzili, lecz zostałem zauważony. Było tam pewnego rodzaju ognisko i była pewnego rodzaju impreza. Zostałem zatrzymany przez dwie osoby które powiedziały mi iż idą one bawić się wraz ze mną zanim udadzą się na ognisko. Przeraziłem się iż jestem zupełnie uwięziony i bezsilny.

Jedyną rzeczą o jakiej mogłem pomyśleć było to wykrzyczenie imienia pewnego przyjaciela z całych sił mych płuc. Mój przyjaciel był obyty z okultyzmem od lat i pojawił się oraz uratował mnie.

Kiedy przebudziłem się z tego snu, miałem ból głowy który nie chciał ustąpić. Zadzwoniłem do mego przyjaciela który powiedział mi iż miał sen w którym wzywałem go i wybawił mnie z przerażającego miejsca które odpowiadało opisowi tego co zobaczyłem w mym śnie. Powiedziałem mu o mym bólu głowy i polecił mi iść do duchowego lekarza którego on znał. Trzy dni później (nadal cierpiąc na ból głowy) udałem się do owego znachora. Powiedział iż miałem pewnego rodzaju czarną energię okrywającą mą głowę, co było powodem mego bólu głowy. Przeprowadził leczenie i czarna energia oraz ból głowy znikły. Zgaduję iż usunął czarną energię która pozostała po przebijaniu się poprzez wszystkie owe czarne lepkie ściany tuneli w śnie.

Powróciłem do podobnych miejsc podobnych do tego w śnie. Na szczęście w następnych wyprawach miałem pewną wiedzę o technikach które pozwalają mi wydostać się z takich miejsc na płaszczyźnie astralnej. Sposobem na me zrozumienie tego jest to iż wszystkie miejsca na płaszczyźnie astralnej rezonują z odmiennymi częstotliwościami. Niektóre miejsca posiadają gęstsze i niższe wibracje, inne są lżejsze i posiadają wyższe wibracje. Takie jest moje zrozumienie tego iż po śmierci jakaś osoba udaje się do miejsca które jest najbliższe jej własnej częstotliwości na jakąś chwilę. Podczas tego czasu ciało astralne jest powoli odrzucane w ten sam sposób jak ciało fizyczne po śmierci. Sądzę iż ludzie naturalnie przybywają do miejsca gdzie jest im najwygodniej i jeśli udasz się do ciemnego miejsca, to jest szansa iż twoje ziemskie życie było poniekąd podobne, tak więc nie ma żadnych niespodzianek w tym co znajdziesz po śmierci.

Przez lata odkryłem iż nucenie świętych pieśni i mantr lub wyobrażanie sobie obrazów podobnych do słońca wydaje się działać w wydostawaniu mnie z nisko wibrujących światów astralnych i odwracać uwagę ich mieszkańców. Sądzę iż jeśli praktykujesz pewnego rodzaju medytacje lub śpiewanie każdego dnia to staje się coraz to bardziej naturalne i potężniejsze w czasie kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Owe duchowe techniki wydają się działać ponieważ wiążą one twą energię z energiami wyższych wymiarów i niższe światy po prostu ci umykają.

Królestwo astralne wydaje się być pod wieloma względami o wiele bardziej skomplikowane niż królestwo fizyczne. Jedną z trudności z królestwami astralnymi jest to iż twe własne myśli przybierają postać i zaczynają żyć własnym życiem. By tak rzec jesteś na płaszczyźnie astralnej i z pewnego powodu myślisz o czymś przerażającym. Kiedy myśl została stworzona, lęki zaczynają żyć własnym życiem, ożywione twą własną energię i pojawiają się przed tobą. Owe widziadła wydają się być bardzo rzeczywiste i trudne do opanowania ich ponieważ są one stworzone z twych własnych energii. Użyteczne jest rozwinięcie pewnych technik które sprawią iż poczujesz się wygodnie z pracą nad swą własną ciemną stronę i wewnętrznymi lękami jeśli chcesz szerzej zgłębiać światy astralne. Użyteczne także jest rozwinięcie znajomości z bóstwami, przewodnikami i totemami zwierzęcymi które mogą towarzyszyć tobie oraz prowadzić cię w owych królestwach. Jest wiele sposobów na dokonanie tego i wiele książek które oferują pomoc w tych sprawach.

źródło pochodzenia: Sacred-Magick.ComPowrót do działu Publikacje
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©