Portal Mrooczlandia[ Magia ] : [ Dział Publikacje Portalu Mrooczlandia]

Główne Błędy w Projekcjach Astralnych

Jeśli czujesz iż próbujesz dokonać projekcji astralnej przez dłuższy okres czasu i wydaje ci się iż to nie wychodzi, możesz przejrzeć swe techniki i stosownie je poprawić.

Poniżej zamieściłem to co wydaje się być najczęstszymi pomyłkami które czynią ludzie próbując nauczyć się projekcji astralnych. Mimo iż nie są one "pomyłkami" ponieważ działają dla niektórych ludzi, wydają się one spowalniać rozwój.

1. Próbowanie tego w nocy.
Jeśli próbujesz dokonać projekcji w nocy, szczególnie przed pójściem spać, w dziewięciu na dziesięć razach po prostu zaśniesz. Miałeś długi dzień, twoje ciało jest zmęczone, tak więc jakże możesz oczekiwać skutecznego skupienia się na 10 lub 12 (senne ciało, świadomy umysł) ? Potrzebujesz zarówno spróbować wcześniej w godzinach popołudniowych lub przeznaczyć na to weekend kiedy możesz spać. Jeśli przeznaczysz na to weekend i użyjesz, dla przykładu, mojej techniki którą opisałem w innym miejscu, wtedy jesteś bardzo wypoczęty i możesz udać się spać, zarazem jednak umysł jest odświeżony i bardziej prawdopodobne jest skupienie na 10 sekund. Spróbuj i zobacz sam.

2. Lęk.
Obawiasz się iż umrzesz ? Ktoś cię powstrzymuje ? Jesteś opętany ? Wszystkie z owych lęków sprawią iż będziesz ciągle o tym myślał i nie pozwolisz sobie na dokonanie projekcji astralnej. Zawsze pokonaj swe lęki przed oczekiwaniem jakichkolwiek wyników.

3. Wewnętrzny dialog.
Mówisz cały czas ? Mówiąc rzeczy niczym "czy to prawidłowe" lub "ciekawe czy jestem blisko" ? Aby zrodzić wibracje, nie możesz mieć żadnych myśli. Twoje myślenie musi być zawężone niczym wąski jednolity strumyczek. Kiedy próbujesz sprawić aby twoje ciało zasnęło, przestań mówić do siebie i "słuchaj". Nasłuchuj cichego szumu w swej głowie, lecz nie analizuj go. Słuchaj, lecz nie mów. Kiedy zacznę tworzyć wibracje, moje ciało zaczyna zasypiać, szum zanika (ponieważ teraz zasypiam) i powoli skupiam się na moim trzecim oku. Wszystkie moje myśli zanikają. Zajmuje to nieco czasu aby zdołać to opanować, lecz jest konieczne. Tak samo też, jeśli pozwolisz sobie na poddanie się innym myślom, gdy tylko się to zdarzy, jedynie powoli wycisz swe myśli do pojedyńczego wąskiego strumyka i zachowaj skupienie na swoim trzecim oku.

4. Brak zrozumienia konfliktu odprężenia z zaśnięciem ciała.
Dostaję cały czas e-maile od ludzi piszących iż próbują oni dokonać projekcji astralnych z otwartym trzecim okiem ! Aby opuścić swe ciało, musisz zredukować magnetyczne przyciąganie do poziomu na którym może nastąpić rozdzielenie. Wszystkie elektryczne rzeczy tworzą magnetyczne przyciąganie. Nawet myślenie wysyła impulsy elektryczne i tworzy magnetyzm. Puls i bicie serca także tworzą energię. Nie myl odprężenia z skupieniem na 10 sekund. Skupienie na 10 sekund jest Zaśnięciem Ciała. Musisz nauczyć się jak zapadać spać fizycznie, lecz zachować swą świadomość od popadania w sen. Kiedy ciało kładzie się spać, wszystko spowalnia z osłabnięciem przyciągania magnetycznego twego ciała. Wtedy, jeśli w stopniu mistrzowskim opanujesz "bezmyślną" część, wibracje zaczną się rodzić. Kiedy one się pojawią, musisz jedynie ograniczyć swe myślenie do minimum ponieważ pobudzenie powoduje wzrost bicia i rytmu serca, a wtedy będziesz wysyłał do mnie e-maile iż możesz tylko unieść swe astralne ramiona lub nogi ! Większość z głównych czakr jest w okolicach głowy i korpusu ciała co jest powodem tego iż głowa jest ostatnia do oddzielenia się. Tak więc pobudzenie myśli czyni to jedynie trudniejszym do dokonania. Jak to mówił mój mentor: "Spadaj z swą głową !".

Aby powiedzieć ci iż twoje ciało zasnęło, nie powinieneś już dłużej go czuć, nie powinieneś być zdolny aby słyszeć, zaczną się pojawiać hipnagogiczne obrazy. Nie walcz z obrazami, lecz nie pozwól im tobą zawładnąć innaczej zaczniesz spać i śnić. Zawsze delikatnie wycofaj swą świadomość do projekcji zaczynając od rąk.

5. Niecierpliwość.
Świadoma projekcja astralna może zająć miesiące lub nawet lata nim zdoła się ją skutecznie wykonać. Jeśli oczekujesz wyników w przeciągu dni lub tygodni, najbardziej prawdopodobne jest to iż zwątpisz w jej istnienie. Projekcja astralna wymaga dyscypliny, poświęcenia i ton cierpliwości. Nastąpi, lecz przygotuj się na to iż na pewno nie od razu. Warta jest jednak oczekiwania i wysiłków.

Powyżej jest pięć głównych powodów niepowodzenia, lecz mogą do nich zostać dodane także i inne niezbyt odległe przeszkody (dzieci, zwierzęta, telefony, małżonkowie), lub niedostateczne wyspanie się tak iż kiedy kładziesz się spać, śpisz niczym kłoda i nie możesz zachować świadomego umysłu.

źródło pochodzenia: Sacred-Magick.ComPowrót do działu Publikacje
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©