Portal Mrooczlandia[ Magia ] : [ Dział Publikacje Portalu Mrooczlandia]

Płomienie Świec i ich Znaczenia

Kiedy pierwszy raz zapalasz świecę, to jeśli wydziela ona czarny dym, to jest to oznaka iż świeca zaczyna usuwać szkodliwą energię z twego pragnienia. Kiedy zaś dym jest biały, wtedy uzyskasz odpowiedź na swe modlitwy, lecz mogą być problemy w uzyskaniu twego pragnienia.

Mocny płomień jest dobrym znakiem iż świeca działa wysyłając dużo mocy i energii aby przynieść urzeczywistnienie twej modlitwy. Jest to znak iż świeca działa gwałtownie. Słaby lub niski płomień wskazuje na to iż świeca pracuje bardzo powoli nad usunięciem przeszkody lub aby przynieść pozytywne wibracje dla twej modlitwy lub czaru. Masz na drodze do spełnienia swego pragnienia jakieś poważne przeszkody. Jest to wskazanie iż musisz się modlić nieco dłuższy czas zanim spełni się twoje pragnienie.

Skaczący płomień świecy może wskazywać duchową walkę w twojej sprawie. Działa wiele niekorzystnych energii i mocy. Jeśli świeca jest wojenną świecą wtedy osoba której imię jest przypisane do świecy, walczy.

Jeśli dym unosi się ku tobie, wtedy twoja modlitwa jest uznawana i przyjmowana; jeśli dym świecy unosi się w kierunku przeciwnym do ciebie, jest to wyraźny znak iż potrzebujesz wytrwałości w celu uzyskania swego pragnienia; jeśli dym świecy unosi się ku twej prawej stronie, wtedy potrzebujesz nieco cierpliwości, sukces przyjdzie dzięki rozsądnemu korzystania z swej głowy. Zaś gdy dym świecy unosi się ponownie ku tobie, wtedy sukces przyjdzie szybko dzięki twej modlitwie. Jeśli dym kieruje się ku twej lewej stronie, wtedy staniesz się emocjonalnie związana z sytuacją odnośnie której się modlisz i w niebezpieczeństwie podświadomego sabotowania swego własnego czaru tak iż nie nastąpi odpowiedź.

Czasami usłyszysz trzask kiedy świece płoną. Jest to oznaka tego iż duchy zajmują się sprawą w twoim imieniu. Im silniejszy odgłos strzelania tym silniejsze są przeszkody przeciwko tobie.

Jeśli szkło pęknie, to może oznaczać, zależnie od sytuacji, iż ktoś działa przeciwko tobie ponieważ pojawiło się napięcie. Z drugiej zaś strony, jeśli dokonujesz odpędzania lub zdejmowania uroku, wtedy zło przeciwko tobie jest złamane i pokonane.Powrót do działu Publikacje
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©