Portal Mrooczlandia[ Magia ] : [ Dział Publikacje Portalu Mrooczlandia]

Magiczna Moc Świec

Ludzie na całym świecie używali świec z bardzo różnych powodów. Niektórzy używali ich po prostu w celach dekoracyjnych, niektórzy aby stworzyć ciepły i romantyczny nastrój, a jeszcze inni jako część ich ceremonii religijnych.

Wielu także używało świec do medytacji i aby wnieść określone zmiany w ich nastrój oraz do ich otoczenia. Świece o różnych kolorach i różnych zapachach mają zupełnie odmienne oddziaływanie na nas. Kiedy są używane rozsądnie, mogą być niesłychanie skuteczne w wbogacaniu i wspieraniu naszego ogólnego dobrobytu, jak także wielu różnych dziedzin naszego życia.

Wielu ludzi lubi używać ogólnie białych świec, w miarę wszechstronnego użycia, lecz one także niosą wielkie znaczenie. Białe świece pobudzają duchowość, jednolitość i czystość. To dlatego są tak chętnie używane w zaślubinach i innych bardzo szczególnych okazjach. Pomagają wnieść określoną czystą energię duchowości do dowolnego otoczenia.

Poza białymi świecami, niebieskie, lawendowe i jasnozielone świece są idealne do wypoczynku, skupienia się i medytacji. W dodatku, pachnące lawendą świece mogą pomóc stworzyć poczucie bezpieczeństwa, wygody i uspokojenia. Spróbuj zapalić lawendową świecę kiedy bierzesz przyjemną, ciepłą kąpiel aby wzmocnić swe poczucie głębokiego odprężenia.

Ciemnozielone świece mogą być używane w wielu rozmaitych celach. Mogą być doskonałe w celach zwiększenia energii finansowych w twoim życiu, szczególnie kiedy są połączone z zapachem rumianku. Leśno-zielone świece mogą być także bardzo skuteczne w pobudzaniu i zwiększaniu wszelakiego rodzaju umysłowego lub emocjonalnego leczenia.

Czerwone świece mają skłonność do tworzenia pobudzenia, oczekiwań i zwiększania poziomów energii, szczególnie kiedy są połączone z zapachem mięty pieprzowej. Wzbudzają pasję, agresję i czujność. Dodatek zapachu wanilii służy także zwiększeniu poziomu libido.

Skutek różowych świec jest taki iż mają one skłonności pomiędzy białymi a czerwonymi świecami. Są one bardziej spokojne, romantyczne i zmysłowe niż czerwone. Kiedy są połączone z zapachem róży, tworzą niesłychanie ciepłą, przyjazną i przytulną atmosferę. Są one wysoce zalecane dla wczesnych etapów romantycznych znajomości.

Żółte świece pobudzają procesy umysłowe i tym samym, zachęcają do ożywionej rozmowy a także tworzą dobry humor. Mogą także zwiększać zdolności do decydowania i rozwiązywania problemów. Kiedy doda się do nich zapach szałwi, to mogą one także pomagać w pozbyciu się napięcia i zmęczenia umysłowego.

Niektórzy ludzie lubią zapalać czarne świece ponieważ wydzielają one bardzo silną energię i mają bardzo potężny wyglad. Nie wspierają one odprężenia i rozluźnienia lecz są raczej powiązane z mocą i kontrolą. Czarne świece powinny być używane w tajemnicy ponieważ mają one skłonność do wnoszenia energii władzy i dominacji. Spróbuj użyć czarnych świec do skupiania się na określonych celach podczas medytacji. Bądź świadom iż czarne świece mają także skłonność do wprowadzania niektórych ludzi w stan depresji.

Jak widzisz, świece mogą używane do czegoś więcej niż tylko dekoracji. Ostrożne użycie kolorów i zapachów świec może pozwolić ci wywierać wielki wpływ na twój nastrój i twe otoczenie. Tak więc skorzystaj z magicznej mocy świec aby już dzisiaj zmienić swe życie !

Źródło: www.sacred-magick.comPowrót do działu Publikacje
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©