Portal Mrooczlandia[ Magia ] : [ Dział Publikacje Portalu Mrooczlandia]

Dlaczego Czary czasami działają a czasami nie...

Dlaczego robisz czar i czasami on nie działa ? Istnieje wiele rzeczy które są wymagane aby czar lub rytualna czynność mogła działać właściwie i żadna z rzeczy nie jest sama. Wszystkie poniższe połączone razem są tym co sprawia iż Czar, Urok lub Klątwa działa i działa dobrze oraz skutecznie.

1. Faza księżyca
2. Odpowiednie materiały i składniki
3. Stan umysłowy Praktykanta
4. Wola Wszechświata
5. Doświadczenie praktykanta
6. Magiczna Energia zbudowana przez Praktykanta
7. Twoje przekonanie w magię którą tworzysz
8. Odpowiedni Czar

1. Faza księżyca...
Odpowiednia faza księżyca jest jednym z kluczy do sukcesu w rzucaniu czarów. Jest wiele czarów które dokonuję w nocy Pełni w celu największej skuteczności i siły, tak jak rolnicy mogą sadzić wtedy rośliny podczas Pełni. Księżyc oddziaływuje na wszystko i może wpływać na twój nastrój i twoje działanie. Zauważyliście że ludzie wydają się być bardziej porywczy i szaleni podczas Pełni ? Widzę to cały czas.

Są cztery fazy księżyca. Nów, Rosnący Księżyc, Pełnia i Zanikający Księżyc. Każda z owych faz ma okres 7 dni na dokonywanie twych Magicznych działań. Jeśli dodasz do siebie owe fazy księżyca, będziesz mieć 28 dni miesiąca księżycowego. Okres czasu dla każdej fazy jest... 3 dni przed i 3 dni po. To daje tobie mnóstwo czasu na zaplanowanie i dokonanie rzucenia Czaru. Nie każdy planuje działania Magią w jeden określony dzień, tak więc otwiera to okno sposobności dla tych którzy mają napięty harmonogram.

Poniżej zamieszczone jest zestawienie tego jak odmienne fazy Księżyca są normalnie używane w Magii.
Zanikający Księżyc:
Ta faza jest właściwa dla Czarów które odsyłają lub oddalają rzeczy tudzież sprawy. Takie jak sprawianie aby wróg odszedł lub zły duch lub prześladowca wraz z wieloma innymi rzeczami.

Nów:
Ta faza jest bardzo podobna do Zanikającego Księżyca i jest używana do odpędzania od kogoś jakiś rzeczy lub spraw.

Przybywanie Księżyca:
Ta faza księżyca jest dobra na dokonywanie czarów które mogą zwiększyć twój zysk taki jak pieniądze, moc lub inne materialne rzeczy.

Pełnia:
Ta faza księżyca jest czasem kiedy wykonuję me najważniejsze czary. W moim przekonaniu to właśnie wtedy, podczas tej fazy księżyca, Magia jest najpotężniejsza. Większość ludzi tak jak moi przyjaciele uważają iż jedynie właściwy dzień Pełni jest najpełniejszy i zaznaczony w kalendarzu. Nie wiedzą iż Księżyc ma ten sam wpływ przez cały okres siedmiu dni. Osobiście wolę dokonywać działań magicznych w noc Pełni, w czasie kiedy księżyc jest najpełniejszy.

2. Odpowiednie materiały i surowce...
Są one bardzo ważne, ponieważ ktoś musi mieć wszystkie niezbędne rzeczy aby dokonać jakiegoś czaru. Możliwe iż potrzebujesz roślin, kolorowych świec, laleczek voodoo, olejków i ogólnie właściwego czaru. Rośliny, kolorowe świece i olejki są ściśle określone wg. rodzaju czaru. Innymi słowy mówiąc, posiadają one wibracje które odnoszą się do tego co próbujesz dokonać. Dla przykładu, jeśli dokonujesz czaru miłosnego na pewno nie zechcesz użyć zielonych świec... możesz chcieć użyć czerwonych świec, jeśli zaś dokonujesz czaru związanego z pieniądzami to na pewno nie zechcesz użyć czerwonych świec... użyjesz miast tego zielonych świec. Odnośnie świec możesz poszukać na innych stronach szerszego ich omówienia aby sprawdzić jaki kolor świec odpowiada temu co chcesz dokonać. W celu poszukania zestawienia olejków i ziół możesz poszukać na wielu innych stronach tutaj i w książkach tego co jest odpowiednie do odpowiedniego rodzaju czaru. Odnośnie laleczki voodoo, to możesz zrobić własną z wosku lub jakiś szmatek. Nie musi ona wyglądać jak ofiara ponieważ będziesz wyobrażać sobie ją jaką będącą ofiarą. Może być potrzebny jakiś sztylet aby namalować symbole magiczne w powietrzu. Sztylet można dosyć łatwo zamówić poprzez internet. Jeśli nie możesz znaleść w sklepach w swym mieście odpowiednich surowców i zapasów, to kup je poprzez internet.

3. Stan umysłowy Praktykanta...
To także jest bardzo ważne. Musisz być w właściwym stanie umysłowym. Jeśli próbujesz zrobić czar miłosny, musisz mieć emocje miłości do owej osoby aby przenieść je do Wszechświata aby mogły się przejawić. Innymi słowy mówiąc, nie możesz być zdenerwowany lub w stanie depresji kiedy dokonujesz czaru miłosnego. To samo odnosi się do Czarnej Magii i tak dalej... musisz działać w stanie nastroju wielkiej wściekłości aby przenieść nienawiść na Ofiarę. Nie możesz oczekiwać iż Urok będzie działał na kimś jeśli będziesz w radosnym nastroju kiedy dokonujesz owego czaru. Twój umysł musi być w odpowiednim nastroju odnośnie rodzaju czaru który dokonujesz. Oczywiście musisz także wierzyć w swe działanie i nie mieć żadnych wątpliwości ani wahań. Jakże możesz oczekiwać iż czar zadziała jeśli nie wierzysz w niego lecz pragniesz go dokonać aby zobaczyć skutki jego działania. Nic w ten sposób nie uzyskasz.

4. Wola Wszechświata...
Wielu z was pyta... jak długo potrwa zanim czar zacznie działać ? To zależy od Wszechświata kiedy zacznie przejawiać skutki działania czaru. Może to zająć kilka dni lub może też zająć kilka tygodni lub miesięcy. Wiele razy dokonywałam czaru i nie miałam szybkich ich wyników aż nagle POOF! Dwa miesiące później one zaistniały. Niemalże zapomniałam o tym. Tak więc bądź cierpliwy i wierz w swe działania. Pozytywne myślenie = pozytywne wyniki.

5. Doświadczenie Praktykanta...
Osoba rzucająca czar powinna mieć pewne doświadczenie lub przynajmniej przejść porządną naukę i praktykę. Wielu z was tutaj, szczególnie młodych, oczekuje iż możesz zrobić jakiś czar pierwszy raz bez żadnej wiedzy o tym jak on działa lub dlaczego i wogóle nie zgłębiają oni okultyzmu. Usilnie doradzam zbadanie wszystkich aspektów okultyzmu i praktykę, praktykę oraz raz jeszcze praktykę. Amatorzy nie znajdą tutaj nic prócz krzywdy dla nich samych. Pamiętaj iż im więcej praktykujesz Magię i dokonujesz pewnych Rytuałów tym bardziej rozbudowujesz swe moce i stąd też jest jesteś potężniejszy w swych czarach.

6. Magiczna Energia tworzona przez Praktykanta...
Jest to sposób na zwiększanie mocy swych Czarów i Uroków. Jestem Czarownikiem a nie Wiedźmą tak więc powiem ci co czynię. Używam Mniejszego Rytuału Wypędzającego Pentagramu i Mniejszego Rytuału Wypędzającego Heksagramu oraz Rytuału Środkowego Filaru. Służą one do mej ochrony i tworzą mą Aurę i mą Magiczną i Parapsychiczną moc. To otacza mnie kiedy dokonuję Czarów i sprawia iż lśnię mocą ! Wiem iż jest wiele różnych Rytuałów zgodnie z tym w co wierzysz i dokonując ich codziennie w swym życiu sprawisz iż dostrzeżesz różnicę w jakości twego życia i sile twych magicznych działań.

7. Twoja wiara w magię którą tworzysz...
Musisz wierzyć w swe magiczne działania. Jeśli nie wierzysz, to jakże możesz oczekiwać iż będą one działać. Musisz mieć wiarę, być cierpliwy i musisz w to wierzyć. Tak wielu z was pragnie spróbować jakiś czarów aby zobaczyć czy one działają a wtedy zdecydujecie się w nie uwierzyć. Nie tędy droga ! Jeśli nie wierzysz w okultyzm i Magię... wtedy sugeruję ci abyś trzymał się od tego z daleka... Słowo mędrca... Magia nie jest jakąś zabawą aby jedynie się w to bawić lub traktować ją jako rozrywkę. Magia jest sposobem życia.

8. Odpowiedni czar...
Powiedzmy to wprost... musisz mieć dobry czar. Niektóre z czarów są jedynie improwizacją a niektóre są naprawdę dobre. Niektóre czary mogą działać lepiej dla ciebie niż dla innych, tak więc musisz eksperymentować i próbować różnych zmian w swym działaniu abyś mógł odkryć co działa najlepiej dla ciebie a co nie działa zbyt dobrze dla innych. Także z powodu tego iż jakiś czar nie działa zbyt dobrze dla ciebie to nie oznacza iż nie jest on dobry... możesz nie być w właściwym stanie umysłu lub nie posiadać odpowiednich surowców. Wszystko omówione powyżej może odgrywać jakąś rolę. Tak więc jak już napisaliśmy... sprawdzaj i zmieniaj aby odkryć jakie czary działają najlepiej dla ciebie !

źródło pochodzenia: Sacred-Magick.ComPowrót do działu Publikacje
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©