Portal Mrooczlandia[ Magia : ] [ Wiedźmiarstwo: Magia Wicca ]

Widzenie poprzez Kryształ w Magii

Prawie każdy, kto praktykuje magię słyszał o używaniu kryształów w przepowiadaniu lub dalekowidzeniu.
Na czym to polega ?
Kawałek kryształu (zwykle okrągła kula, zazwyczaj dostępna w większości punktów zaopatrzenia ezoterycznego, o średnicy około 7 cm jest kładziony przed obserwatorem, który wpatruje się weń w poszukiwaniu określonej wizji i uważnie przygląda się lśniącej powierzchni kryształu.
Oczy powinny być skierowane na poziomie kryształu i około 30 cm od powierzchni kryształu; oświetlenie umieszczone z boku, aby nie oślepiało, a za kryształem umieszczona powinna być czarna tkanina.
W przeciągu około 2 minut wpatrywania się, zaczyna się wnikanie w wizję, która będzie widziana na lustrzanej powierzchni a w niej dokładnie to, co oczekuje się zobaczyć; na przykład co określona osoba robi w określonym miejscu.
Ukazywana będzie nawet przeszłość i przyszłość (kwestia ćwiczeń i wprawy).
Krótkie praktykowanie dwa lub trzy razy dziennie pozwoli każdemu opanować ten stopień znajomości Kunsztu, uzyskiwać coraz wyraźniejsze i dokładniejsze obrazy, co w połączeniu z coraz bardziej poprawnymi informacjami, będzie pełną niespodzianek i nowości przygodą dla nowicjuszy.
Oczywiście, to co widać w krysztale jest odwzorowaniem rzeczywistości przenoszonej przez Światło Astralne.
Wielu osiąga poziom rozwoju pozwalający na widzenie przeszłości, lecz jest zmuszonych do używania pewnych zewnętrzych (fizycznych) przedmiotów, które wraz z czasem stają się pomocami medialnymi !Powrót do działu Wiedźmiarstwo - Magia Wicca

ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©