Portal Mrooczlandia[ Magia : ] [ Wiedźmiarstwo: Magia Wicca ]

Jak nadać magicznemu czarowi moc ?


Niektórzy wierzą że Wiedźmy wypowiadają kilka magicznych słów, wykonują magiczny rytuał a wtedy zostaje rzucony czar który w pełni spełnia swe zadanie.

Tak naprawdę to odbywa się to na płaszczyźnie metafizycznej, płaszczyźnie gdzie istnieje cała energia psychiczna należąca zarówno do żywych jak i zmarłych. Zaczerpujemy tej energi w chwili gdy coś tworzymy. Możemy także wyczerpać się psychicznie aby wzmocnić swe pragnienie i wyobrażenia w celu rzucenia czarów.

Metafizyczna płaszczyzna działa niczym bateria. Energia psychiczna jest żywa i może mieć dobre lub złe działanie. Dobra energia psychiczna może leczyć i przyczyniać się do powstania dobroczynnych wydarzeń. Zła energia tworzy negatywne pole otaczające osobę na którą został rzucony zły czar. Czasami złe czary mogą spowodować u niektórych osób utratę zdrowia itp. skutki. Może to powodować różne wydarzenia i skutkować realizowaniem się złych lub negatywnych zdarzeń, sprawiając że szczęście i inne czynniki zostaną zredukowane i będą zależne od natury czaru i umiejętności psychicznych wiedźmy. Czary mogą latami trwać w ukryciu zanim zaczną tracić swą energię a ich efekty zaczną słabnąć.

Istnieje kilka sposobów na stworzenie bateri energi psychicznej, Zgromadzenia (Coven'y) należą do dobrych rozwiązań. Czar rzucony przez Zgromadzenie jest o wiele potężniejszy niż czar rzucony przez poszczególną wiedźmę. Istnieją także miejsca na świecie gdzie występują zaburzenia pola energii psychicznej na płaszczyźnie metafizycznej. Owe miejsca są idealne dla wiedźm ponieważ energia psychiczna wypływająca z płaszczyzny metafizycznej jest tam bardzo potężna a zarazem też bardzo łatwa do wykorzystania. Można także drenować inną osobę i używać jej energii do rzucania czarów, lecz nauczenie się łączenia i czerpania energii psychicznej z płaszczyzny metafizycznej jest pierwszą i podstawową rzeczą jaką powinna się nauczyć wiedźma.
Autor: Black Cat
Powrót do działu Wiedźmiarstwo - Magia Wicca

ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©