Portal Mrooczlandia[ Wampiry i Wampiryzm ]

Księga Jy-had

(Specyfikacja #11153 - Księga Jy-had - SD)

Światełkowe Stworki - Spisek Formy...

Prócz Cieni (bezdusznych), są jeszcze opętania przez tzw. "Światełka" - Świetliste Anioły, Świetliste Istoty, 7 Promieni Światła, Annunaki...

Co oznacza słowo Annunanki ?
W przełożeniu na język polski, sumeryjska nazwa Annunaki oznacza "dzieci gwiazd które zeszły na ziemię".

Annunaki to renegaci / odszczepieńcy którzy wyłamali się z Wielkiej Wspólnoty i przez których wielu utknęło na ziemi.

Zdrada Annunaki i rozbicie kręgu było powodem braku możliwości powrotu do gwiazd, 7 zdrajców tak ukochało cielesność i ziemię, iż zapragnęło przeszkodzić w powrocie do sfery czystej woli [Macierzy Rdzeniowej / Universum]...

Annunaki pochodzą z Plejad.
Zazwyczaj ukazują się jako świetliste istoty, czasami podobne do ludzkiego stereotypu "aniołów".

Co ciekawe, siódemka Annunaki dała początek kultowi YHWH - symbolizowanego przez siedmiokątny świecznik i siedmiokąt.

Mimo głoszenia przesłodzonych frazesów i pojenia ludzi ideami utopijnymi oraz psychomanipulacji, o ile umie się z nimi właściwie obchodzić - nie stanowią stosunkowo wielkiego zagrożenia w kwestii przejęcia władzy nad ciałem owcy.

W rzeczywistości są bytami odgrywającymi rolę tzw. Strażników Formy - czyli ogniwem kontrolnym, pilnującym aby cieleśni karmili fałszywych bogów swą energią (czyli są czymś w rodzaju nadzorców ZOO).

Nie należy im bezkrytycznie ufać, albowiem niezbyt dobrze odnoszą się do każdego kto wie o zjawisku hodowli - szczególnie nienawidzą nauczycieli duchowych - których ścigają - panicznie obawiając się przybycia pozostałych członków kręgu Przedwiecznych - których nazywają "Animus".

Stąd też do lightblinderów (zainfekowanych światełkową chorobą / zaślepionych) należy podchodzić ostrożnie i nie należy ulegać pokusie propagowanego przez nich wnikania w inne sfery bez zabezpieczeń (tzw. channeling).

Światełkowe byty nie są powiązane z Mardukiem i jeżeli ma się kontakt z świetlistymi potworami, należy zachowywać podwyższoną czujność i ostrożność.

Ewolucja duchowa jest w oczach światełek postrzegana jako "zło" (bo cóż poczną "światełka" gdy cieleśni wyzwolą się z więzienia fizyczności ?).

Paradox świetlistości spowodowany jest nie dokońca boskością o której starają się usilnie przekonywać, co odpowiednio zmodyfikowaną formą projekcji o dużym natężeniu mocy, przy której zachodzi nasycenie energią tła projekcyjnego a w efekcie - poblask wywierający silny efekt psychologiczny na ludzkich umysłach...

Cienie (Bezduszni) i Światełka (Annunaki) to dwie skrajności.

Cień w czystej, naturalnej postaci jest bytem astralnym który przejął porzuconą (po śmierci ciała fizycznego) powłokę astralną i wykorzystując ją próbuje infekować ("zaszczepiać") w ciałach żywych cielesnych kolejne Cienie.

Najbardziej charakterystycznym zjawiskiem rozpoznawczym Cienia w ludzkim ciele jest fascynacja śmiercią, uwielbienie wobec źródeł skrajnych emocji negatywnych [np. sadyzm] oraz duże zdolności sugestywności empatycznych drogą telepatyczną [czyli celowe wywoływanie u innych osób emocji i stanów psychicznych przy użyciu telepatii].

Światełka zaś zazwyczaj nie dokonują opętań w sensie czasowego zajęcia ciała fizycznego, lecz zazwyczaj ogólnie mówiąc - karmią utopijnością, czyniąc z ludzi roślinki które nic innego nie pragną jak rozmycia się w "kosmicznej świadomości" [czyli samorozpadu jaźni] i bezmyślnego służenia światełkom.Uwaga: Publikowane tutaj treści przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich.

Powrót do działu Wampiry i Wampiryzm

ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©