Portal Mrooczlandia[ Wampiry i Wampiryzm ]

Specyfikacja S-7721: "Wampir" energetyczny - mit pop-kultury XX wieku


(Poniższa publikacja stanowi część opracowania powstałego w ramach projektu "Korzenie" [Badania nad genezą, historią oraz ciągłością historyczną i kulturową tzw. wampirów, prowadzone przez Naka-Union.org w latach 2003 - 2007]. Specyfikacja omawia zjawisko naśladownictwa wampirów przez ludzi i skupia się nad analizą owego zjawiska ).

Żyjemy w czasach plastykowej żywności i technologicznej pustyni która pozbawia nas naturalnego otoczenia posiadającego i emitującego pole bio-energoelektryczne [promieniowanie Kirlianowskie]. Niedobór energetyczny spowodowany tym iż spożywamy wysoko przetworzone jedzenie pełne chemi wywołuje wiele różnorakich zaburzeń zarówno oddziaływujących na psychikę jak i fizjonomię ludzi. Od ponad 15 lat w niemal każdym pokarmie odnaleźć możemy substancje chemiczne "polepszające" (fałszujące) smak, kolor, zapach. W czasach masowej produkcji "poprawiacze" pozwalają na zwiększenie masy produktu, poprawienie jego marnych walorów organoleptycznych (np. ubarwienie mające sprawiać wrażenie iż pokarm jest świeży i zdrowy lub zamaskowanie mdłego smaku) co przesądza o opłacalności ich stosowania. Substancje owe najczęściej opisywane są w sposób skrócony - np. "identyczne z naturalnymi".

Wiek XX a dokładniej jego druga połowa przyniosła nową modę - nazywania wampirami rzeczy nie mających nic wspólnego z wampirami. Pojęciem wampiry zaczęto obdarzać związki lub zachowania pasożytnicze. Nie można jednak przemilczeć ważnej sprawy: mimo iż słowo zmieniło swe znaczenie i zamiast oznaczać linię rodową / rasową zaczęło oznaczać pasożytnictwo w wszelakim wydaniu, to określenie "wampiryzm energetyczny" jest całkowicie mylną sprawą wynikającą z niedokładnego przyjrzeniu się zjawiska przez dotychczasowych badaczy. Badania prowadzone przez kilka lat dostarczyły tezę która być może wyjaśnia istotę owego zjawiska:

Niedobór energii bio-elektrycznej [czyli osłabiona aura, zmiany w psychice i pewne zmiany w zakresie zachowań oraz oddziaływania emocjonalnego] wywołane spożywaniem wysokoprzetworzonej, "martwej" żywności przemieniły ludzi w "żywe trupy" sycące się pustym jedzeniem nie posiadającym (lub posiadającym wysoko zniekształcone) promieniowania kirliana [tzw. aura]. "Żywe trupy" zamknięte w trującym i sztucznym świecie betonu i stali szukają odruchowo skrawków utraconego raju naturalności - odnajdując go w zaspokojaniu niedoboru albo spożywając krew (ostatni substytut naturalności, krew jest powszechnie dostępną substancją posiadającą w miarę wysokie natężenie pola kirlianowskiego, w betonowych grobowcach stanowi właściwie jedyne źródło pozwalające wyrównać niedobory pola bio-elektrycznego) albo też na zasadzie pobudzania się i czerpania psychopatycznych doznań z pasożytnictwa emocjonalnego na innych osobach tudzież radości z wywoływania konfliktów, spięć itp. skrótowo mówiąc - kurczowo czerpiąc energię z wszelakich możliwych źródeł które mogą przynajmniej na chwilę uzupełnić poziom energii bio-elektycznej w "plastykowych miastach".

Powiedzmy sobie szczerze: żyjemy otoczeni plastykowym otoczeniem, pozbawieni naturalnego otoczenia które od najdawniejszych czasów odbarzało nas zdrową, naturalną aurą - roślin, kwiatów, drzewa. W tak martwym otoczeniu (szkło, beton, plastyk) nie możliwym jest abyśmy mogli czerpać energię z otoczenia na zasadzie osmozy (promieniowanie kirliana z tła wchłaniane przez ciało mieszkańców budynku). Częściowo można by niwelować to za pomocą uzupełniania poziomu jonizacji powietrza i wdrażania stabilizowanej atmosfery w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych [np. wdrażając urządzenia dbające o zachowanie właściwych proporcji / parametrów elektryczności statycznej, zawartość jonów, wilgotności, składu chemicznego, pola E-M itp właściwych parametrów].

Przykład ? Przeprowadzane testy wykazały że nawet tak drobne parametry jak pole magnetyczne które oddziaływuje na pokarm potrafi z pysznego dania uczynić truciznę [podanie wody poddanej wysokiemu polu magnetycznemu lub innym procesom zw. z promieniowaniem tudzież jonizacją]. W życiu codziennym zatruwamy w ten sposób żywność za pomocą mikrofalówki...

Co zaś się tyczy "wampirów energetycznych" - to traktować należałoby to zjawisko jako kaleki - cena nowoczesności i rozwoju - pokolenie sztucznych "żywych trupów" nasączonych plastykiem, i podświadomie tęskniących do czasów gdy dom składał się z drewna i kamienia, leżał w otoczeniu lasów a woda i żywność były pełne "życia" czerpanego garściami z okolicy...

Wraz z czasem zjawisko owe będzie narastać, zresztą nawet już teraz - wystarczy się rozejrzeć - cóż pozostało po naturalnym otoczeniu ludzi ? Czy w waszym mieszkaniu jest jeszcze coś co przypomina o naturze - kwiaty wychodowane na czystym słonecznym świetle, żywność która powstała bez dodatku polepszaczy, nawozów, pestycydów i innych trucizn które niszczą kropla po kropli ludzkość ?

    A głód ?
    Jak się okazało w trakcie badań, słynny "dziwny głód" jest wywołany dwoma zjawiskami:
  • pociąg do krwii jako ostatniego naturalnego zasobnika energii kirlianowskiej / pola bio-elektrycznego. Surowiec dostępny wszędzie i pozwalający w sposób szczątkowy dostarczyć pola "żywemu trupowi z epoki plastyku i betonu".

  • UZALEŻNIENIE
    A dokładniej - uzależnienie od powszechnie sypanego do pokarmów "wzmacniacza smaku" [glutaminian sodu] - substancji które to działają podobnie jak opium podawane w piwie w XIX wieku, sprawiając iż mdła maź smakuje wybornie a konsumenci po jej spożyciu UZALEŻNIAJĄ się i "przywiązują się do marki" [czyli legalnie stosowane substancje narkotyczne o działaniu uzależniającym]. Ów dziwny głód w tym przypadku spowodowany jest właśnie "głodem narkotycznym" zmuszającym konsumenta do zakupu i spożycia kolejnej dawki "narkotycznej żywności". Przypuszczalnie właśnie owe "polepszacze" odpowiedzialne są za zjawiska psychotyczne (czerpanie radości z irytowania innych osób, zaburzenia psychiczne i emocjonalne, sado-masochizm itp).Uwaga: Publikowane tutaj treści przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich.

Powrót do działu Wampiry i Wampiryzm

ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©