Portal Mrooczlandia[ Wampiry i Wampiryzm ]

Dodatek do S-326

(Specyfikacja #326 z zasobów Naka Union)

Sukkuby i Inkuby

Zjawisko sukkubów i inkubów, to wbrew powszechnej dezinformacji zaawansowane techniki O.B.E. [zjawiska pozacieleśności i projekcji, o dużym stopniu natężenia mocą w połączeniu z techniką świadomych snów i telepatią.

Na czym to polega?

Emocje "niskie" - czyli takie jak m.in.: pożądanie seksualne są zjawiskem oddziaływującym na aurę w sposób wywołujący silne wypromieniowywanie [oraz zaburzenia nielinearne] mocy w otoczenie, a przez to stosunkowo "widocznym" i łatwo dostępnym źródłem energii.
Wykorzytują to zarówno byty astralne [czyli byty należące do "eko-sytemu" w astralu (myślaki, egregory, duchy itp.), żywiące się energiami żądz, jak też i osoby praktykujące E.T.].

Orgazm jest w płaszczyznie astralnej przejawiany jako olbrzymiej mocy rozbłysk energetyczny [rozchodzący się na zasadach kulistej fali uderzeniowej], siejący bardzo duże zaburzenie pola mocy.

Pobudzenie seksualne zaś, jest stanem cechującym się bardzo dużym przepływem mocy przez słup mocy.
Energia kumulowana podczas pobudzenia seksualnego jest uwalniana w momencie orgazmu.

Sukkuby i Inkuby to po prostu projekcje bytów astralnych oraz osób stosujących E.T., mające na celu wyzwolenie przez żywiciela olbrzymich ilości mocy w chwili orgazmu [czyli drażnienie by źródło dało pokarm / energię].

W odróżnieniu od Sukkubów i Inkubów spotyka się także czasem przypadki wykorzystywania silnych projekcji w celach seksualnych, wbrew woli ofiar agresji projekcyjnej [czyli pewnego stopnia zagęszczone zmaterializowanie własnej obecności poza swym fizycznym ciałem / odmiana zaawansowanego O.B.E.].

Według wierzeń ludowych najlepszym sposobem ochrony przed sukkubami, inkubami i gwałtami projekcyjnymi jest np: igła w szparze do klucza itp. ustawienie ostrych przedmiotów na drodze potencjalnego "intruza" [ostre przedmioty wytwarzają specyficzne skupienia mocy utrudniające materializacje oraz projekcje w obrębie danej strefy].

Podsumowując:

Sukkuby i Inkuby to bardziej zaawansowane formy projekcji mające na celu sprowokowanie źródła do orgazmu (odruchu bezwarunkowego) [będącego silnym rozbłyskiem energetycznym w polu mocy].
Tej techniki można się łatwo nauczyć, lecz nie będzie ona omawiana ze względów moralnych [dodamy jedynie, że jest zbliżona do efektu "bilokacji"].

Sposoby ochrony przed E.T.

Najprotszym sposobem jest noszenie przy sobie kryształu górskiego.
Kryształ poprzez swe właściwości zmienia drgania pola mocy aury z niskich na wysokie, modyfikując aurę w fazę, który utrudnia /uniemożliwia pobieranie energii z zmodyfikowanej aury.

Wielkość kryształu:
Wielkość kryształow nie ma zbytniego znaczenia, czasem mniejszy kryształ działa lepiej niż wiekszy. Liczy się jakość czyli zdolność do rezonansu.

Dobór kryształu.
Najlepiej zdać się na intuicję i wybrać ten kszyształ, który podpowiada nam intuicja [podświadomomy wybór].

Zasięg ochrony i stosowanie w praktyce.
Zasięg oddziaływania kryształów wynosi średnio około 1 metra.
Najlepiej jest nosić go tak, aby stykał się ze skórą ciała [np:jako wisiorek].
Można go także używać w połączeniach z materiałami oddziaływującymi energetycznie np: (inne kamienie i metale szlachetne) i / lub symbolami energetycznymi [np: runy, symbole magiczne itp.]

Oczyszczanie
Należy pamiętać o okresowym [np: raz na miesiąc księżycowy 1/28 dni] oczyszczaniu kryształów z zanieczyszczeń energetycznych, które w nim powstają na wskutek używania.
Oczyszczanie można przeprowadzić jako przemywanie w wodzie źródlanej, zakopywanie w ziemi itp. klasyczne metody oczyszczania energetycznego, stosowane w magii i szamaństwie [np: kąpiel w słonej wodzie morskiej / z solą morską].

Zaawansowane techniki oczyszczania kryształów
Jedną z bardziej zaawansowanych technik używania kryształu górskiego jest tzw. "zakodowanie" go - czyli [po uprzednim oczyszczeniu energetycznym] nasączenie go własną krwią [krew pełni tutaj rolę znacznika/wzorca rozpoznawczego mającego za zadanie wspomóc selektywność rezonansu].

Czynność ta "nastraja" kryształ do aury danej osoby i powoduje zwiększoną modyfikację częstotliwości drgania aury, a co za tym idzie - bardziej zaawansowana ochronę przed E.T.


Podsumowując, wspomnieć należy iż ta ochrona służy zabezpieczeniu się przed aktywnym E.T. [czyli przed pasożytami podczepiającymi się pod słup mocy], zaś pasywne E.T. [o ile nie jest stosowane jako forma zaburzenia komunikacji energetycznej/magicznej [np: telepatii] nie jest uznawane za pasożytnictwo i z też tego powodu nie jest tępione....

Kto zaś jest najbardziej zawziętym wrogiem osób stosujących aktywne pobieranie energetyczne [pasożytnicze E.T.] ?

O to się juz zapytajcie każdego maga, któremu podczas rytuałów lub operowania mocą, energo-pasożyty zrobiły "niespodziankę" (o tym że sama technika E.T. pochodzi z czasów wojny między magami i pierwotnie była używana jako sposób na osłabienie przeciwnika wspominać chyba już nie trzeba)...

E.T. - Psi, energo, emocjonalne i astralne


Energia Psi = energia pasma używanego przez psychotroników ,media; pasmo ogólne, patrz: energia magiczna [moc / mana itp.].


Energia psychiczna = energia emocjonalna [czyli powiązana z zaburzeniami aury związanymi ze stanem psychicznym / emocjonalnym istot].

Energia astralna = zagęszczenie pola mocy na płaszczyznie rzeczywistości astralnej - żywią się nią Sukkuby i Inkuby oraz byty astralne.


Sposób na neutralizację E.T. psychicznej energii

Zachować spokój, nie dać w sobie pobudzić emocji, trwać w fazie stabilnej [czyli spokój,bez-emocjonalność].
Najprostrzą na sposób odstraszenie pijawki psychicznej [czyli zbyt nachalnej osoby próbującej na siłę wymusić u nas pobudzenie energetyczne by podkraść nieco naszej energii] jest pogłaskać, przytulić, itp.- czyli "zasłodzić" / "zagłaskać" do "bólu" :)

Widząc, że nie zdoła u nas wywołać emocji wypromieniowywujących, energo-pasożyt szybko zrezygnuje i pójdzie sobie poszukać innego źródła.
Zaawansowani magowie mogą zaś śmiało zabić eneropasożyta, jednak technika, która to umożliwia nie będzie omówiona.

Na zakończenie niniejszego dodatku wspomnieć należy o tym, iż z zjawiska "katapultowania" się duszy z ciała fizycznego także da się pobierać energię, lecz zjawisko to [tzw: "Kaln" - żywienie się energią śmierci] ze względów moralnych również nie będzie omawiane...

Humorystyczna sprawa:E.T.a satanizm....

W ostatnich latach modne stało się łączenie techniki E.T.z satanizmem.
Jest to charakterystyczne zjawisko dla niedouczonych osób [którym ktoś także nawciskał bajek typu że E.T.=wampiryzm].

Smutne jest to jak wielka jest ludzka naiwność i niedoinformowanie, tym bardziej iż "satanistycznych energo-chlonów" inaczej niż analfabetami nazwać nie można...

Czemu?

Hmmmmm...
A. Sz. La Vay "Biblia szatana" -a w niej wyraźnie nawoływanie satanistów do zabijania energopasożytów...

Ale dla satanistycznych energopasożytów, jak widać sztuka czytania podstaw satanizmu jest zbyt trudną sztuką...
Chyba, że ktoś powiedział im że sataniści kochają energopasożyty, ale taka sytuacja zakrawała by co najmniej na kabaret...(Cytaty z Biblii Szatana La Vaya)

Wiele psychicznych wampirów jest kalekami (lub takich udają) albo są "umysłowo lub emocjonalnie upośledzeni.

(...)

Wielu ludzi akceptuje te pasywnie złośliwe indywidua tylko dlatego, że nikt im wyraźnie nie wytknął podstępnych forteli, jakich używają.
Po prostu uznają te "biedne duszyczki" za osoby mające mniej szczęścia niż oni sami i czują się zobowiązani pomóc im tak, jak tylko potrafią.
Jest to błędne poczucie odpowiedzialności (lub nieusprawiedliwione poczucie winy), dobra pożywka dla "altruizmu", na którym żerują te pasożyty!
Wampir psychiczny ma zdolność istnienia, ponieważ sprytnie wybiera na swoje ofiary ludzi uczynnych i odpowiedzialnych - ludzi niezwykle oddanych swoim "moralnym obowiązkom".

Niekiedy możemy być wyzyskiwani zarówno przez grupy ludzi, jak i przez pojedynczych osobników.
Każda organizacja zajmująca się zbieraniem funduszy, dla przykładu: fundacja dobroczynna, rada gminy, organizacja religijna lub bractwo itd., skrupulatnie wybiera osobę biegłą w wywoływaniu u innych poczucia winy na swojego prezesa, aby nakłaniał nas do otwierania najpierw serc, a następnie portfeli przed nim - przyjmującym akt "dobrej woli" - nigdy nie wspominając, że w wielu wypadkach owi osobnicy nie poświęcają bezinteresownie swojego czasu, ale wyciągają niezłą pensję za swe "szlachetne czyny"
Są mistrzami w graniu na sympatii i względach ludzi odpowiedzialnych.
Jak często widzimy małe dzieci wysyłane przez tych obłudnych Faginów w celu bezbolesnego wyciągnięcia datków od uprzejmych.
Któż mógłby oprzeć się niewinnemu czarowi dziecka?

(...)

Dla prawdziwego satanisty jedyną metodą obchodzenia się z psychicznym wampirem jest "udawanie głupiego" i zachowywanie się tak, jak gdyby było się autentycznym altruistą i naprawdę nie oczekiwało niczego w zamian.
Daj im lekcję, przyjmij uprzejmie wszystko, co ci dadzą, dziękując im wystarczająco głośno, by wszyscy o tym usłyszeli, i spokojnie odejdź!
W ten sposób okazujesz się zwycięzcą.
Cóż mogą wtedy rzec?
A kiedy, co nieuniknione, będą od ciebie oczekiwać, abyś odwdzięczył się za ich "hojność" (i to jest najtrudniejsze), powiedz "NIE" - ale znów uprzejmie!
Gdy odczują, że wyzwalasz się z ich uścisków, mogą się zdarzyć dwie rzeczy.
Pierwsza - że będą zachowywać się jak "skruszeni" w nadziei, że twoje dawne poczucie obowiązku i sympatia powrócą, a kiedy (jeśli w ogóle) to nie nastąpi, pokażą swoje prawdziwe oblicze, stając się gniewnymi i mściwymi.

Jak już sprawisz, że posuną się aż tak daleko, TY możesz za grać rolę strony pokrzywdzonej.
Mimo wszystko nie uczyniłeś nic złego - to tobie przypadły "wymuszone obowiązki", gdy byłeś potrzebny owym potworom, skoro zaś niczego nie można było oczekiwać w zamian za ich prezenty, nie powinny powstać żadne głębokie urazy.
Ogólnie mówiąc, psychiczny wampir zda sobie sprawę, że jego metody zostały odkryte i zaprzestanie dalszych nacisków.
Nie będzie już więcej tracił na ciebie czasu i skieruje swoje kroki ku kolejnej niczego się nie spodziewającej ofierze.
Zdarzają się jednak takie sytuacje, że psychiczny wampir nie poluzuje swoich więzów tak łatwo i zrobi wszystko, co możliwe, aby ci dokuczyć.
Mają na to mnóstwo czasu, bowiem gdy zostaną odrzuceni, zaniedbują wszystkie inne rzeczy (bez względu na to, jak niewiele ich im pozostało), aby poświęcić każdy wolny moment na planowanie zemsty, do której, jak uważają, mają słuszne prawo.
Z tego powodu najlepiej w ogóle unikać kontaktów z tego typu ludźmi.
Ich "schlebianie" ci i poleganie na tobie może początkowo mile łechtać próżność, a ich dary materialne są bardzo atrakcyjne, ale w ostateczności zauważysz, że płacisz za nie z dużą nawiązką.

(...)

A jeśli ty jesteś psychicznym wampirem - uważaj!
Strzeż się satanisty - jest on gotów i chętny z radością wbić ci przysłowiowy kołek w serce!

E.T.jest pasożytnictwem tylko wtedy, jeżeli jest używane do celowego i świadomego szkodzenia innym istotom.
Nie ma też nic wspólnego z wampirami, gdyż wampiry z krwii pobierają składniki fizyczne (m.in.: białko) a nie tylko energię - i to energię której techniki E.T.nie obejmują.Uwaga: Publikowane tutaj treści przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich.

Powrót do działu Wampiry i Wampiryzm

ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©