Portal Mrooczlandia
[ Magia : ] [ Wielka Księga Czarów i Zaklęć ]
[ FAQ / Często Zadawane Pytania]

Często Zadawane Pytania (F.A.Q.)

 • Czemu służy poniższa Księga ?
  Poniższy zbiór zaklęć, czarów i uroków służy ukazaniu rytuałów stosowanych w Wicca (Wiedźmiarstwie). Stanowi ogólny przegląd technik magicznych pozwalający zrozumieć sposób odprawiania rytuałów w Wicca. Prócz tego może także służyć jako podręczny zbiór rytuałów do wykorzystywania przez osoby praktykujące ścieżkę Wicca.

 • Czy te czary działają ?
  Jeśli praktykujesz Wicca i znasz reguły Kunsztu oraz posiadasz przynajmniej podstawową wprawę w magii to śmiało możesz spróbować. Czary i zaklęcia nie są rzeczami typu "100 % trafne" i w pewnych sytuacjach mogą nie zadziałać (np. na wskutek ingerencji sił wyższych w działania osoby czarującej). Nie gwarantujemy działania czarów w przypadku stosowania ich w innych systemach magicznych niż Wicca (Wiedźmiarstwo) lub Dark Wicca (Czarnoksięstwo).

 • Dlaczego nie wychodzi mi czar lub zaklęcie ?
  1. Możliwe że z pewnych względów (np. karmicznych - w przypadku magii miłosnej) nie może się powieść (danej osobie jest pisany ktoś inny).

  2. Możliwe że posiadasz nie dokońca czyste intencje lub komuś się nie podoba rzucanie danego czaru.

  3. Magia nie zastąpi samodzielności. Magia MOŻE pomóc, ale NIE MUSI. Niektóre rzeczy musisz wykonać samemu, a magia tylko pomoże w ich realizacji. Przykład:
  Jeśli się nie będziesz uczyć jeździć samochodem i nie przyswoisz sobie przepisów drogowych to NIE LICZ że magia sprawi że zdasz egzamin na prawo jazdy. Jeśli nie spróbujesz i nie wykorzystasz szansy dawanej przez los, to NIE LICZ że wszystko "samo się zrobi" a ty po rzuceniu czaru będziesz mógł/ mogła leżeć do góry brzuchem.
  Magia wymaga pokory...

 • Czy wykonacie dla mnie czar lub rzucicie klątwę ?
  Nie wykonujemy danego rodzaju usług.

 • Gdzie mogę kupić surowce potrzebne do wykonania czaru ?
  W sklepie. Zioła w sklepie zielarskim, świece w okolicznych sklepikach itp. Niektóre artykuły możesz zrobić sobie samodzielnie, w razie czego służymy wsparciem. Uwaga: nie handlujemy ziołami !.

 • Zasady Bezpieczeństwa
  Przed użyciem surowców prosimy o upewnienie się że osoby które będą miały kontakt z daną substancją (np. zioła lub pewne odmiany kadzidła) NIE są na nie uczulone. Nie ponosimy ŻADNEJ odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie Księgi, jak też i wszelakie skutki jej używania przez osoby trzecie. Cokolwiek czynisz, czynisz na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko.

 • Dlaczego w Księdze nie ma zaklęć służących do ataku ?
  Ponieważ magia nie służy jako siekiera do atakowania wszystkiego i wszystkich. Wicca zabrania dokonywać krzywdy osobom postronnym.

 • Czy mogę skopiować z Księgi czar lub zaklęcie ?
  Nie. Jeśli to zrobisz to popełnisz przestępstwo. Zauważ że skoro zamieściliśmy Księgę i za DARMO umożliwiamy czytanie, to kopiowanie stanowiłoby KRADZIEŻ. Możesz czytać i korzystać, zabraniamy kopiowania, przetwarzania i wszelakiego rodzaju redagowania i / lub rozpowszechniania zbioru znanego jako Wielka Księga Czarów i Zaklęć bez naszej PISEMNEJ zgody.

 • Podręczna forma Wielkiej Księgi Czarów i Zaklęć (wersja na telefony komórkowe):
  WAP URL: http://mrooczlandia.com/wap/ksiega_czarow lub mrooczlandia.com/wap/ksiega_czarow

  Fotokod WAP URLPowrót do spisu czarów i zaklęć
ميترا / मित्र / Ми́тра / Mitra
Mitra Taus Melek

Misja | Polityka Prywatności | | Pióropusz.Net | Magical-Resources.Net


Portal Mrooczlandia www.Mrooczlandia.com
Wszelkie prawa zastrzeżone ©